PDA

Zobacz pełną wersję : wiele komantarzy w jedyn artykule - webee coment?



lucuszysko
18-10-2011, 16:37
Witam wszystkich.

Sprawa wygląda w ten sposób, że napisałem sobie na szybkości kod przy pomocy wpinacza kodu w artykuł dzięki któremu jeden artykuł wyświetla mi zdjęcia z folderów z danej ścieżki i powstaje dzięki temu jedna duża galeria posortowana folderami. I teraz chciałbym użyć webee commenta w ten sposób, aby do każdej grupy zdjęć (folderu) można było pisać komentarze - czyli wiele grup komentarzy w jednym artykule. Jedynym rozwiązaniem jakie mi przychodzi do głowy to mechanizm w stylu JPlayera, czyli tam gdzie znajduje się np {flv}xyz{/flv} tam wyświetlany jest film xyz tylko że zamiast Playera chciałbym mieć komentarz ;) - chyba wiadomo o co chodzi. I teraz czy znacie jakiś komponent do komentarzy który umożliwiłby taką operację? Lub może ktoś wie (chodzi o samą ideę na której opiera się JPlayer) na jakiej właściwie zasadzie to działa i tym samym podpowiedziałby mi jak pogrzebać w kodzie WebeComment ?

Z góry dzięki za chwilę czasu ;)

AndiC
18-10-2011, 23:53
Jcomments ma wtyczkę która dodaje przycisk pod edytorem do wstawiania arkusza komentarzy.
A dokładnie, wstawia taki kod
{jcomments on}
Ale czy da radę zaadoptować do Twoich potrzeb, to już sprawdź sam.

lucuszysko
19-10-2011, 19:55
Niestety jcomments nie działa tak jak bym chciał. Ale zabrałem się za przerabianie webeecomment i już małe postępy widać ;) Myślę więc, że dam sobie radę, czyli temat do zamknięcia :)
Pozdro