PDA

Zobacz pełną wersję : hosting pod sklep joomla 1.7



rikiicsd
20-10-2011, 20:44
Witam,

temat który powraca jak boomerang ale świeże zdanie zawsze jest cenne i na pewno sie przyda,
mysle nad postawieniem sklepu na joomla 1.7 z komponentem Joomshopping (ciekawy com_ tak btw)
sklep duzy z założenia ma nie być ( tzn ilość transakcji, ruch na stronie itp na pewno nie osiagna szczytów allegro :P z tego wzgledu że jest handel troche niszowy bo z branzy militarnej ),

sklep online ma być "uzupełnienem" do obecnej działalności i swojego rodzaju wizytówka ( bo po mału czego nie ma w necie "nie ma w rzeczywistości")

jaki hosting polecicie "stabilny, odpowidzialny etc" żeby białej garączki nie wywoływał, proszę Was o sugestie.

PS. kusi trochę 1&1, ale nie wiem czy coś "rodzimego" nie bedzie lepsze :P

Veno
21-10-2011, 13:17
Prawda jest taka ze chyba kazdy w tym temacie bedzie mial odmienne zdanie. Jeden ma konto na nazwa, od zawsze i nie narzeka a drugi bedzie Cie przed nimi przestrzegal, i tak teoretycznie moze byc w przypadku kazdego hostingu. Zazwyczaj kazda firma hostingowa daje 14 dniowy okres probny, mozna wyprobowac :)

rikiicsd
21-10-2011, 17:38
no coż, to święta racja ;)
polukałem troche i chyba najpierw na celownik wezme home.pl; miły bonus daja z kuponem na reklamy facebook in adword`a; dużo rzecz jasna to nie jest ale cos ekstra miło zawsze miło jest widziane prawda? :P
i te 14 dni...heheh

Gall Anonim
21-10-2011, 18:03
Prawda jest taka - że zanim Postawisz takie pytanie to: określ czego Ci potrzeba jeśli chodzi o oczekiwania - zawsze chwaliłem nazwa.pl ale np. dzisiaj o mało mnie krew nie zalała jak instalowałem SSL i akurat właśnie dla joomshopping - tyle że problem był w "farciarzu" :)
Niestety akurat to najczęstszy problem że pomoc techniczna jest problamatorem technicznym - co mogłem sobie pomyśleć kiedy "farciarz" powiedział mi abym sobie wrzucił kod błędu w przeglądarkę i znalazł rozwiązanie (nomen omen zrobiłem to wcześniej oraz szereg innych czynności) - całą zabawę opisałem w wątku o SSL.
Tak więc tylko jedna rada mi się nasuwa - płatny hosting.
Pzdr

Veno
21-10-2011, 22:10
Ja rowniez posiadam hosting na home i jestem zadowolony, jednakze nigdy nie uzywalem komponentu Joomshopping. Mam nadzieje ze nie bedziesz mial z nim problemow. Pozdrawiam