PDA

Zobacz pełną wersję : PROBLEM z SSL - PILNE



zabanet
22-10-2011, 00:20
Witam.
Jakiś czas temu zakupiłem certyfikat SSL, instalowała go firma od której wykupiłem hosting. Z początku nie wyświetlało mi całej grafiki (elementy niebezpieczne) zmieniłem grafikę tzn. zainstalowałem na moim serwerze i jest ok. Jednak w sklepie przestały sie wyświetlać zdjęcia kategorii oraz zdjęcia produktów. Nie wiem co jest nie tak :(
Korzystam z Joomla 1.5.15
moja strona to https://www.zabanet.eu
Bardzo prosze o wskazówki i wyrozumiałość w kometarzach (jestem laikiem)
pozdrawiam

Gall Anonim
22-10-2011, 07:52
Jasne,
a. najpierw zapraszam do aktualizacji na 1.5.24
b. potem poproszę o informację jaki sklep i która wersja (pewnie wszyscy używają według niektórych VM ale czy na pewno?) - no i proponuję również aktualizację - bo pewnie siedzi daleko od dzisiejszej wersji dla 1.5.24
c. Abyś mnie potem nie zagryzł iż namówiłem Cię do tak "ryzykownych" operacji jak aktualizacja PAMIĘTAJ PROSZĘ O ZROBIENIU KOPII ZAPASOWEJ CAŁOŚCI WITRYNY - ZARÓWNO PLIKI - JAK I BAZA DANYCH ZANIM ZACZNIESZ AKTUALIZOWAĆ :up:- polecam jako wygodne narzędzie do tego celu komponent akeeba.
Pzdr

zabanet
27-10-2011, 22:16
Dzięki wielkie za odpowiedź.
O tej aktualizacji słyszę już któryś raz, ale niestety mam problem, bo nie wiem jak to zrobić, sam nie dam rady i kompletnie nie znam się na tym.
Poza tym nie mogę skontaktowac sie z osobą która mi wdrażała to wszystko, a tym samym nie wiem czy mam dostęp do wszystkiego, ale z tego co mi się wydaje to nie, a bez tego niestety nie ruszę.