PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z Sobi Pro



KMK.Perek
22-10-2011, 19:41
Witam, jestem tu nowy, więc serdecznie wszystkich witam.

W joomli może orłem nie jestem, ale jakieś podstawy mam. Na dzien dzisiejszy mam dwa małe problemu z SobiPro.

Otóż, posiadam joomle 1,7 i mam dość specyficzną templatke ze stałym elementem u góry strony, tj. pierwsze 90px strony nie przesuwa sie i stale jest w tej samej pozycji, i tu pojawia sie problem z sobi pro, podczas wyboru kategorii wyświetla sie okienko od góry strony, jednak pierwsze 90px przykrywa ta nieruchoma strona, jak to obejść?

4532

Kolejnym problem jest wybór kategorii, własciwie po kliknięciu Wybierz Kategorię, wyświetla sie to okienko, ale następnie po kliknięciu w dowolny katalog nie mogę go przenieść do kategorii wyświetla sie komunikat "Proszę najpierw wybrać kategorie z drzewka kategorii" raczej nie chce robić kolejnych podkategorii, zresztą jak zrobiłem podkategorie to i tak nie moglem ich dodać. Czy jest jakaś inna metoda wyświetlania tego okienka np. pola wyboru?

Prosze o pomoc i pozdrawiam
kamil

Robster
22-10-2011, 19:56
Co do pierwszego, to zmień z-index dla tej górnej belki lub zwiększ margin-top dla tego wyskakującego okna.

nikszal
22-10-2011, 21:17
Witam, jestem tu nowy, więc serdecznie wszystkich witam.

Kolejnym problem jest wybór kategorii, własciwie po kliknięciu Wybierz Kategorię, wyświetla sie to okienko, ale następnie po kliknięciu w dowolny katalog nie mogę go przenieść do kategorii wyświetla sie komunikat "Proszę najpierw wybrać kategorie z drzewka kategorii" raczej nie chce robić kolejnych podkategorii, zresztą jak zrobiłem podkategorie to i tak nie moglem ich dodać. Czy jest jakaś inna metoda wyświetlania tego okienka np. pola wyboru?

Prosze o pomoc i pozdrawiam
kamil

Sprawdź, czy masz prawidłowo ustawioną kontrolę dostępu (ACL) w tej sekcji.

KMK.Perek
23-10-2011, 11:14
(...)lub zwiększ margin-top dla tego wyskakującego okna.

Też się nad tym zastanawiałem. Kombinowałem trochę jednak nie mogę tego zmienić, ma ktoś może jakiś pomysł w którym pliku to zmienić, ewentualnie gdzie dopisać?

KMK.Perek
24-10-2011, 11:30
Problem z oknem tj. z position relative rozwiazałem, jednak dalej mam problem z kategoriami, W ACL ustawiłem wszystkie prawa dostępu, a dalej mam problem, otóż przy wyborze nawet podstawowych kategorii nie mogę wejść w podkategorie, wyświetlają się kategorie i po kliknięciu jakby nie mogły sie wczytać:

4541

Gdy zrobiłem własne kategorie i podkategorie, to w ogóle nie widzi podkategorii, gdzie popełniam błąd?