PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon z 1.5



Verrtem
22-10-2011, 20:45
Witam
Chciałbym się zapytać czy szablon oznaczony dla 1.5 będzie poprawnie działać na 1.7 ?

Pozdrawiam serdecznie

Robster
22-10-2011, 20:46
Po to są te oznaczenia, żeby wiedzieć do której wersji jest szablon. Chyba się domyślasz co to znaczy?

palabra
22-10-2011, 20:49
Ja polecam tworzenie szablonów w Artisteerze w wersji 3 - szablony, o ile widzę, działają świetnie pod Joomlą 1.7, a nazewnictwo pozycji modułów jest zbieżne z tymi z wersji 1.5.

Robster
22-10-2011, 20:54
No akurat pozycje modułów tworzy się identycznie w obu wersjach, a nazewnictwo nic do tego nie ma :/

zwiastun
22-10-2011, 21:01
... a szablony w wersji Artisteera to szczyt użyteczności, estetyki i profesjonalizmu...

Verrtem
22-10-2011, 21:34
Po to są te oznaczenia, żeby wiedzieć do której wersji jest szablon. Chyba się domyślasz co to znaczy?
Skoro przy żadnym szablonie nie ma dla wersji 1.7, a jest jedynie rozróżnienie dla wersji 1.0 i 1.5 a to jest oficjalny polski support dla Joomali, więc uznałem że szablony z 1.5 są kompatybilne z wersją 1.7, ponieważ trudno uwierzyć że nie ma żadnego stylu dla tej wersji na oficjalnym supprocie.

P.S
Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

---------- Post dodany o 20:34 ---------- Poprzedni post był o 20:18 ----------

Ma jeszcze pytanie, wiele stylów wcale nie ma oznaczenia np.: http://pliki.joomla.pl/katalog/szablony/szablony-witryny/redevo_aphelion_green.html do jakiego jest stylu ?

zwiastun
22-10-2011, 21:51
Szablony na www.pliki.joomla.pl są sprzed kilku lat. Dziś mamy raczej inne trendy :)
Szukaj raczej w Sieci. Rzadko kiedy nie ma oznaczeń, do jakiej są wersji.
To jest forum Joomla! a nie jakiegos "jomali". Ponadto - nie jesteśmy "oficjalnym" supportem

Verrtem
23-10-2011, 00:13
OK, dzięki... próbowałem również kilka szablonów zainstalować, i mimo oznaczenia, że są przeznaczone dla 1.5 (bo w wersji ostatecznej tą wersje wybrałem) pisze, że występuje niezgodność, a ze strony joomlaos.de również wybierając szablon dla wersji 1.5 instaluje się bez problemu, wiec faktycznie szablony są znacznie przestarzałe i nieużyteczne...

Pozdrawiam serdecznie