PDA

Zobacz pełną wersję : Simple Image Gallery pytanie modyfikację napisów



pawelj4
23-10-2011, 20:57
Witam
pacjent jest następujący:
Joomla w wersji 1.5.17
zainstalowany i uruchomiony dodatek JoomlaWorks "Simple Image Gallery" Plugin v2.2 for Joomla! 1.5

Chciałbym zmienić tekst na wyświetlanych miniaturkach oraz info na dole wyświetlanych obrazków.
próby modyfikacji pliku
administrator/language/en-GB/en-GB.plg_content_jw_simpleImageGallery.ini
nic nie zmienia :(

Ciekawe jest również to że nawet usunięcie tego pliku nie zmienia tych napisów tj.

na miniaturze
CLICK TO ENLARGE

oraz pod obrazkiem

Navigation tip: Hover mouse on top of the right or left side of the image to see the next or previous image respectively.
You are browsing images from the article

więc domyślam się, że te teksty siedzą w innym miejscu.

Proszę o pomoc gdzie tego szukać ?

Siedzę nad tym już 2 dni i nic nie mogę wykombinować.

Pozdrawiam
Paweł

nikszal
23-10-2011, 21:00
Ha ha

a zaglądałeś do konfiguracji pluginu?
Wątpię.

pawelj4
24-10-2011, 12:00
Dziękuję Ci dobry człowieku za Twoją odpowiedź
zapewne miałeś dobre intencje ale wartość merytoryczna tej odpowiedzi wynosi 0.

Tak zaglądałem do konfiguracji pluginu - od tego w zasadzie zacząłem, ale nie zobaczyłem tam nic śmiesznego. Ha ha ?

Domyślam się, że chodziło Ci o parametr: Navigation & caption messages, który pozwala wyłączyć/właczyć tekst na miniaturkach
W swoim pytaniu napisałem jednak wyraźnie, że potrzebuję "zmienić tekst na miniaturkach", a nie usuwać go.

A odpowiedź na pytanie udało mi się w końcu znaleźć, może komuś się przyda:

teksty te zapisane są w pliku
plugins/content/jw_simpleImageGallery/tmpl/Polaroids/default.php

Pozdrawiam
Paweł

marcinpolniak
10-12-2011, 16:56
Jak zmienić tekst w SAMPLE IMAGE GALLERY? Chodzi mi o napisy: Images 1 of 25, next, prev oraz close.

---------- Post dodany o 16:56 ---------- Poprzedni post był o 16:22 ----------

next, prev oraz close to grafiki zapisane w folderze public_html/plugins/content/jw_simpleImageGallery/jw_simpleImageGallery/includes/slimbox-2.04/css i je podmieniłem, czy jest możliwość zdefiniowania innych rozmiarów tych grafik?

maj_ka
12-12-2011, 13:31
marcinpolniak--> dzieki , link gdzie są grafiki przydał się:)

marcinpolniak
12-12-2011, 19:21
Ostatnio zacząłem walkę z Joomla a teraz prestashop... Do joomli podchodzilem kilka razy ale nie moglem nic zrobic, powoli zaczynam "kumać" o co biega... Cała nadzieja w forum :)

morelo
22-11-2012, 15:47
odkopie temat mam tego typu problem joomla 2,5 dodatek Simple Image Gallery i nad zdjeciami mam napisy i nie moge usunac daje scren o co chodzi CLIK_TO_ENLARGE

6121

banita13
12-02-2015, 21:48
Witam . Nie mogę tego znaleźć "public_html/plugins/content/jw_simpleImageGallery/jw_simpleImageGallery/includes/slimbox-2.04/css ". W źródle strony przeglądarki widzę SIG , a w katalogach zaplecza nie . Może ktoś mnie naprowadzi na właściwy trop?