PDA

Zobacz pełną wersję : loadposition - wyświetla w artykule ramkę pustą w środku



jaroslavix
24-10-2011, 11:07
Witam,
oczywiście najpierw szukałem rozwiązania zanim opisałem problem tutaj. chciałbym aby moduł Modul gk news wyświetlał się w treści artykułu po kliknięciu przez użytkowania strony w menu "Aktulaności". W tym celu wydaje mi się, że podążałem za instrukcją, czyli: utworzyłęm kopię modułu. Utworzyłem nową pozycję w szablonie o nazwie "aktual". Utworzoną kopię modułu przypisałem do pozycji "aktual" na stronie. Następnie napisałem artykuł o nazwie Aktualności, który przypiąłem do menu Aktualności. W treści artykułu wpisałem {loadposition aktual}. W miejscu, gdzie ma być moduł mam ramkę pustą w środku. Po przypisaniu tego


samego modułu do innego miejsca w templatce moduł ten działa.

proszę o pomoc. Dziękuję.

PeFik
24-10-2011, 11:12
1) Zacznijmy od tego, czy inny moduł np. jakis wbudowany - tez nie działa? czy moduł był opublikowany ?
2) Spróbuj tego : http://www.nonumber.nl/extensions/modulesanywhere - iluś tysiącom osób działa!

jaroslavix
24-10-2011, 11:59
dziękuję. spróbuję. chciałem najpierw skorzystać z opcji, które daje joomla w standardzie. Wygląda na to, że powinienem skorzystać z dodatkow.

beskidek
30-10-2011, 19:03
Ja też polecam module anywhere, używam go tam gdzie sourcerer robi problemy nie wiem dlaczego.