PDA

Zobacz pełną wersję : brak zdjęć w artykułach wyświetlanych na stronie głównej JA Quartz



BobbyB
25-10-2011, 02:17
Zakupiłem szablon JA Quartz (http://www.joomlart.com/joomla/templates/ja-quartz). W oryginalnej wersji w pozycji body, wyświetlane są artykuły, ale w taki sposób, że wpierw po lewej wyświetlana jest data, dalej mały obrazek i treść artykułu. Niestety takie rozwiązanie niezbyt odpowiada, chciałbym, żeby to wyglądało standardowo, txt artykułu i zdjęcia. Wyłączyłem moduł za to odpowiadający. Problem jest taki, że teraz na całej szerokość jest wyświetlany tylko txt, ale obrazki/zdjęcia się nie wyświetlają. Nawet jeśli w artykule są same zdjęcia, też się nie wyświetlają na stronie głównej, ale jak wejść przez odnośnik do artykułu wszystko jest ok.
Gdzieś na zagranicznym forum, wyczytałem, że Jomlart nie dał w kodzie w tym miejscu wyświetlania zdjęć.
Czy ktoś może wie jak przywrócić taką funkcje ?
Używam Joomla 1.5
Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc.

PeFik
25-10-2011, 16:25
1) Nie można kupić tylko 1 szablonu, kupuje się członkostwo, a tam jest wliczony support
2) "Problemem" jest nadpisanie komponentu odpowiedzialnego za wyświetlanie artykułów (folder /html/content w folderze szablonu) - więc trzeba było by skopiować 1 góra 2 pliki z innego szablonu .

Wiem bowiem w innym ichniejszym szablonie miałem inną śmieszną rzecz.

BobbyB
30-10-2011, 15:58
Super, ruszyło :D faktycznie starczyło skopiować z innego szablonu pliki "default.php" i "default_items.php".
Dzięki za pomoc :) Masz u mnie browca :)