PDA

Zobacz pełną wersję : COMMUNITY BUILDER



czarofnik
30-11-2006, 20:59
chodzi mi o zmiane paddingu w komorkach dodatkowych przy rejestracji wstawilem padding-bottom: 5px; i juz ladnie sie oddalily od siebie opanowalem sytuacje w nazwisko emaila password ale gdy dodaje dodatkowe pola sa one chyba generowane automatycznie ktore komorki odpowiadaja za dodatkowe pola przy rejestracji ? chcialbym tez dodac dla nich padding !

stone
30-11-2006, 21:29
Sprawdź kodzie strony jakie klasy są im przyporządkowane

czarofnik
01-12-2006, 12:38
moze Ty pomozesz jak mozna wywalic te glupie ikonki !?

bo mam tu kod
echo getFieldIcons(1,true,($ueConfig['allow_email_display']==1 || $ueConfig['allow_email_display']==2), _REGWARN_MAIL, _REGISTER_EMAIL); ?></td>
(przykład z maila )
ktory sobie wywale ale nie jestem pewien czy on nie jest jeszcze odpowiedzialny za cos jeszcze oprocz tych ikonek ?!


a class to titlecell i fieldCell jednak gdy dodam padding pod kazda postacia mi znana nic sie nie zmienia !!! zmienilem rzecznie w pliku style="padding-bottom:5px;" i jest ok ale to tylko dla pól tych ktorych nie mozna edytowac tak jak juz wczesniej wspominalem nazwisko email haslo

stone
01-12-2006, 22:37
Co do paddingu daj link do strony

Co ikonek to wydaje mi się że usunięcie tej liniki nie powinno zaszkodzić o ile nie usuniesz z nia </td>, ale najlepiej to sprawdź w praktyce

czarofnik
03-12-2006, 13:03
wyslalem Ci na priva i przypominam sie tylko bo w nawale pracy mogles zapomniec ;]

stone
04-12-2006, 22:12
Po pierwsze dodtakowe komorki sa generowane z
colspan="1"

co moze powodowac odstep pomiedzy nimi.
A zamiast padding użyj margin i zobacz jak jest różnica

czarofnik
04-12-2006, 22:37
tylko ze ja chcialem zeby byly odstepy chce conajmniej 5 a kotre wiersze generuja collspan 1? i sluchaj mam taka sprawe wciskam rejestracja pojawia aise biala strona nadpisuje oryginalne pliki comprofiler z CB odswiezam strone dziala odswiezam jeszcze raz biala storna nadpisuje dziala doswiezam nic nie wiem o co chodzi !?