PDA

Zobacz pełną wersję : Publikacja tabeli z bazy danych



gorus1
25-10-2011, 21:10
Witam!
Korzystam z pewnego komponentu do tworzenia formularzy (zapisy na mecze). Dane zapisują się w jednej z tabel bazy danych. Chciałbym te dane (zapisy użytkowników na mecze) opublikować na stronie, żeby reszta użytkowników mogła widzieć kto już się zapisał na dany mecz. W jaki sposób to opublikować?

neo_fox
25-10-2011, 23:20
Mam samochód koloru zielonego.
Chciałbym aby wszyscy widzieli co mam w bagażniku

gorus1
25-10-2011, 23:40
Po pierwsze to nie są jakieś tam ważne dane, a tylko pseudonimy osób chętnych pograć w piłkę, po drugie dane te byłyby i tak zabezpieczone więc jestem świadomy ryzyka i nie takiej odpowiedzi się spodziewałem.

neo_fox
25-10-2011, 23:49
Nie bardzo rozumiem o czym teraz bredzisz.

Napisałeś post w stylu: "Mam jakiśtam komponent i chiałbym jakieś dane z niego gdzieś wyświetlić"
Naprawdę sądzisz że ktoś Ci będzie w stanie pomoć?

gorus1
25-10-2011, 23:55
To jaki komponent mam nie ma znaczenia. Wczytaj się a zrozumiesz. Chodzi o to, że ten komponent (jak zapewne inne też) umieszczają wpisy w jednej z tabel bazy danych. Chciałbym te wpisy wyświetlić na stronie. Tak ciężko zatrybić?
P.S. jak zależy Ci na szybkim dobiciu do tysiąca wpisów i znów zamierzasz odpowiedzieć byle jak to daruj sobie.

PeFik
25-10-2011, 23:57
ARI Data Tables albo Art Table /także w wersji light/ - dostępne na JED

neo_fox
25-10-2011, 23:58
To jaki komponent mam nie ma znaczenia

Nie mam pytań


umieszczają wpisy w jednej z tabel

No niestety szklana kula mi się zepsuła i nic nie mam pojęcia jaka tabela, jakie ma pola, gdzie chcesz wyświetlić, jakie dane, jakie pola .....
Ale ogólnie to ja się nie znam tak dobrze jak ty więc chyba Ci nie pomogę

gorus1
26-10-2011, 00:04
jos_jforms_c11db taką tabelę chciałbym opublikować, a tak http://zapodaj.net/5f219531d349.jpg.html wygląda ta tabela w phpmyadmin i to co jest w tej tabeli chciałbym wyświetlić na stronie.

PeFik
26-10-2011, 00:19
@gorus1 - podesłane przeze mnie rozszerzenia ci to umożliwią i to z ładnym wyglądem.

gorus1
26-10-2011, 01:01
Ok, dzięki wielkie. Zaraz przetestuję, ale tak na pierwszy rzut oka to chyba nie są one darmowe...
EDIT, przepraszam, wersja light art table jest za darmo no i w pełni spełnia moje oczekiwania także wielkie dzięki.