PDA

Zobacz pełną wersję : Słowa kluczowe wg narzędzi webmastera Googla



(Na)Leśnik
27-10-2011, 21:24
Witam.
Przejrzałem sobie słowa kluczowe, które "wypluł" mi webmaster Googla.
I okazało się, że jednymi z częstszych są: drukuj, odsłony, email, opublikowano, więcej itp. itd.
Czy mogę mieć na to jakiś wpływ? Przejmować się tym, czy dać sobie spokój?
Tak mnie tknęło wieczorem....

pyziak
28-10-2011, 08:54
Pisząc każdy artykuł masz przy nim opcje: Metadane, jeżeli wypełnisz tam znajdujące się pola to zostaną zindeksowane właśnie te, jeżeli nie to automatycznie jest brane ileś tam pierwszych słów z artykułu ( nie pamiętam ile ), a jak się przyjrzysz artykułowi to dostrzeżesz z przodu te słowa : 'utworzony' 'drukuj'

(Na)Leśnik
28-10-2011, 11:14
Czyli inaczej rzecz ujmując: zawsze i wszędzie należy uzupełniać okienko metadane. Przy katalogach, poszczególnych zdjęciach, kategoriach itp. itd. Dobrze zrozumiałem? To, że owe pola należy wypełniać przy artykułach, to było zrozumiałe...
I jak się ma w tej kwestii dodatek Title Man (http://extensions.joomla.org/extensions/site-management/seo-a-metadata/3521)? Warto go doinstalować, czy to samo można uzyskać bez konieczności instalowania nowego dodatku?

wwebol
02-11-2011, 10:44
J1.7 daje dużo możliwości w zakresie meta... Słowa kluczowe o których piszesz na początku to kwestia samej strony, zapewne przy każdym z artykułów masz opublikowane informacje o nim (autor, data publikacji oraz wszystkie ikonki)? Jeśli tak to sytuacja jest jasna - te słowa występują po prostu najczęściej. Ja na ogół rezygnuję z umieszczania tych wszystkich informacji na temat artykułu a tym bardzie z ikon drukuj itp. Rzadko kiedy użytkownicy z tego korzystają - chyba, że publikujesz wyjątkowo ciekawe i przydatne artykuły, które ludzie mogą chcieć drukować ;)