PDA

Zobacz pełną wersję : artykuł extensions



student1984r
27-10-2011, 22:24
Witam

Chce dokonać małych modyfikacji w artykule extensions a dokładnie wyrzucić napis "Spis treści" i zrobić większe odstępy w tym spisie. Grzebałem trochę w dodatku Content - Pagebreak ale tam mogę tylko wyłączyć opcje. Znalazłem też dwa pliki pagebreak.php ale w treści pliku nie było słowa "spis treści". Pomoże ktoś gdzie ewentualnie (który katalog lub w którym miejscu panelu admin.) gdzie mogę to zmienić.

Z góry dzięuję

zwiastun
27-10-2011, 22:30
a co to za piesbies "artykuł extensions". I po kie licho grzebiesz w plikach php, skoro chcesz zmienić tylko wygląd. CSS nie wystarczy?

student1984r
27-10-2011, 23:00
Dziękuję Pewnie i wystarczy ;) ale nawet nie wiedziałem że można. Dopiero raczkuje "głębiej" w joomli. Artykuł extensions to taki artykuł w joomla, który nie mieści się w całości i stworzony jest spis treści do poszczególnych podtytułów (rozdziałów) tego artykułu Jest on zdefiniowany za pomocą dodatku Content - Pagebreak.

zwiastun
27-10-2011, 23:05
Wybacz, ale pojęcie masz na ten temat żadne. Więc lepiej nic nie ruszaj. Zadbaj o wygląd za pomocą CSS, doczytaj w opcjach artykułu (ów), co można wyłączyć.

student1984r
27-10-2011, 23:16
Wystarczyło napisać nie wiem też się nie znam - najprościej nie ruszać. Ok ale podziękuję bo się "zająłeś" moją sprawą a nie musiałeś