PDA

Zobacz pełną wersję : Przycisk FB



Robster
29-10-2011, 11:14
Cześć,

Pytanie może być niemądre, ale nie mam konta na FB i nie wiem na jakiej zasadzie działają tamtejsze widgety itp.
Potrzebuję dodać do artykułu przycisk FB, po kliknięciu którego na koncie FB klikającego na tablicy pojawi się wstęp do artykułu. Dodatków jest masa, ale większość ma przycisk "Like" co z tego co wiem nie spełnia postawionego wyżej zadania.

To nie musi być nawet dodatek, tylko zwykły generator kodu, bo mnie jest to potrzebne tylko do jednego artykułu. Szukałem po sieci czy FB taki generator, jak do tych okien z "lubiącymi", ale wszędzie była mowa o tym, że przycisk Lubię spełnia od jakiegoś czasu tą funkcję. Z drugiej jednak strony dostałem informację, że w cale tak nie jest.


Pozdrawiam

pyziak
29-10-2011, 11:25
to tak żeby się nie rozpisywać np: http://www.ast-blog.de/joomla-sexy-bookmarks/

ps. to sobie załóż konto na FB skoro sytuacja wymaga

Robster
29-10-2011, 11:34
Dzięki wielkie @pyziak. Ja się za FB od dłuższego czasu zabieram, ale mam jakąś blokadę w mózgu do tej strony :) Do tej pory myślałem, że przycisk Lubię, załatwia strawę, ale widać tylko G+ jest na tyle intuicyjne :/
W sumie od razu mogłem wpisać FB share, a nie szukać na stronach PL :/

Jeszcze raz dzięki + dla ciebie :)

pyziak
29-10-2011, 12:04
przycisk 'Lubie to' po części załatwia sprawę tj. publikuje na tablicy użytkownika, ale nie dodaje zdjęcia, natomiast przy 'share' nie dość że dodaje to jeszcze możesz wybrać które jeżeli jest w artykule więcej.

Robster
29-10-2011, 12:25
Czyli po części jednak miałem rację, ale mniejsza z tym, teraz jest ok :D