PDA

Zobacz pełną wersję : Reklama/ bener po bokach szblonu



.Zeus.
29-10-2011, 22:35
Witam.

A więc tak jak w temacie. Nie wiem czy dobra kategoria ale pisze tutaj bo uważam za najodpowiedniejszą. A więc chciałbym umieścić baner / reklame po stronie prawej lub lewej szblonu np. jak na kwejk.pl ("siteground-j16-11" chodzi mi aby przenieśc widget adtaily.pl z pod logowania na własnie przykładowo prawa stronę). Jest możliwość zrobienia czegos takiego? Jakis komponent? Moduł? Mam otwarte teraz 4 karty i szukam podobnych tematów i nie moge nic znaleźć. Prosze o pomoc. Jeszcze pytanie czy jest możliwośc zrobienia reklamy nad całym nagłowkiem poniewaz jak wklejałem link do baneru szblon sie jakby rozjechał, albo tez reklamy zasłaniającej treść co trzeba zamknąć(chcę na przyszłośc jakby było zmówienie lub coś nie chce jej stosować). Link do strony:

www.mp3-4all.eu (http://www.mp3-4all.eu)

Dziękuję i pozdrawiam ;)

PS:

I jeszcze jedno jak umieścic reklame / baner w każdym artykule żeby nie trzeba było za kazdym razem dodawać osobno tylko ustawić dajmy na to jakiś link do tego i żeby automatycznie wyswietlało się to.

zbig1972
29-10-2011, 23:21
Twoja strona zawiera treści do których nie masz praw. Rozpowszechniarz muzyke i filmy bez zgody autorów.

Podstawa prawna: art. 278 § 2 Kodeksu karnego, art. 79 ust. 1 Kodeksu cywilnego, art. 116 i art. 117 ustawy o prawie autorskim.

.Zeus.
29-10-2011, 23:34
Witam.

Jeśli tak ja sie nie chcę kłocic popatrz ile w sieci jest "warezów" i innych tego typu serwisów. Ja pytałem jak zrobic dane rzeczy a nie co ja mam na stronie bo dobrze wiem co robie / robimy / robi ktoś.

Pozdrawiam