PDA

Zobacz pełną wersję : JComments 2 pytania



hjoomla
31-10-2011, 17:50
Witam, w JComments nie wyświetla się ilość pozostałych znaków, dokładnie jest tak że jest tekst Zostało: i nic więcej. Puste pole, całość działa bo jak wpisze więcej znaków to wyświetla się komunikat że tekst jest za długi ale już po próbie wysłania komentarza. Może ktoś mi pomóc rozwiązać ten problem. Moje drugie pytania w tym module są ustawienia dla użytkowników zarejestrowanych i nie zarejestrowanych. Jak ktoś może się zarejestrować żeby dodać komentarz pod artykułem gdy w ustawieniach dodatku jest dodawania komentarzy tylko dla zarejestrowanych. Proszę o pomoc

zorro3328
31-10-2011, 20:56
Bez linka chyba nie da rady

Moje drugie pytania w tym module są ustawienia dla użytkowników zarejestrowanych i nie zarejestrowanych. Jak ktoś może się zarejestrować żeby dodać komentarz pod artykułem gdy w ustawieniach dodatku jest dodawania komentarzy tylko dla zarejestrowanych.
...a to. Nie wiem o co chodzi. Może dzisiaj mam jakiś gorszy dzień czy co?
A tak na marginesie - to chyba nie ma JComments dla Joomla 1.7?

hjoomla
31-10-2011, 23:46
chyba w złym miejscu założyłem temat przepraszam. Co do tego pytania z rejestracją to chyba sobie poradziłem wystarczy dodać moduł logowania dostępny w joomla. Jednak nie wiem co z tymi Pozostało znaków. Czy mam założyć nowy temat w odpowiednim dziale? czy czekać na pomoc tutaj?

tlewap
01-11-2011, 00:11
może jest jakiś konflikt w js, zakomentuj wczytywanie domyślnych skryptów w templatce i zobacz czy coś się zmieni

hjoomla
01-11-2011, 09:45
nie pomogło. zauważyłem że jeszcze nie działa mi ocena komentarzy w ustawieniach mam niby włączone dla niezarejestrowanych a i tak nie można ich oceniać.

---------- Post dodany o 09:42 ---------- Poprzedni post był o 06:21 ----------

Błąd wyświetlania był spowodowany przez jedną komendę w pliku css tlewap dziękuje za naprowadzenie mnie do rozwiązania problemu

---------- Post dodany o 09:45 ---------- Poprzedni post był o 09:42 ----------

a co do oceny komentarzy to wyczytałem że nie ma możliwości ocenianie komentarzy jeżeli z jednego ip chcemy ocenić dodany komentarz. Musze to jeszcze sprawdzić