PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent nie wiem jaka nazwa



GoKis
01-11-2011, 23:46
Witam poszukuje komponentu do joomla ogolnie nie wiem czy taki istnieje ale wydaje mi sie ze gdzies juz keidys go widzialem ogolnie chodzi mi o cos takiego:


Uzytkownik zalogowany mozne dodac lub usunac miejsce np Pub oraz zdjecia tego lokalu z zewnatrz i wewnatrz oraz cennik np ile kosztuje tam piwo

do tego jakis kalendarz na podstronie tego pubu gdzie beda uzytkownicy (wszyscy) mogli dodawac jakie imprezy w jaki dzien i o ktorej godzinie do tego jakies komentarz osob ktore byly w tym pubie (moga byc np polaczone z facebookiem) i glowna rzecz to mozliwosc galeri na podstronie tego pubu zeby uzytkownicy mogli tworzyc galerie i dodawac zdjecia z poszczegolnych impez.


Dizeki za pomoc

pyziak
01-11-2011, 23:57
to coś mi najbardziej JomSocial + lekki tuning pasuje do tego

GoKis
02-11-2011, 00:02
no moze i tak tylko ze jest platna a nie mam zbytnio kasy mam poprostu pomysl na biznes ale nie mam zadnego kapitalu (ucze sie) a jak by nie patrzec to za jakies 700 zl to napewno sie kogos znajdzie kto by to napisal

chyba ze znacie jakiegos innego cms albo chcecie (zaponsorowac) pomysl oczywiscie pierwsze zyski w 100% dla was zeby pokryc koszty a potem juz sie umowimy jak bysmy sie dzielili

pyziak
02-11-2011, 00:12
za jakies 700 zl to napewno sie kogos znajdzie kto by to napisal chyba sobie raczysz żartować, albo masz 11 lat, wytyczne napisałeś dość szczegółowo a nie orientujesz się w rynku ?

GoKis
02-11-2011, 00:19
Lat to mam troche wiecej cena jaka podalem uzyskalem od "programisty" jak sie probowalem dowiedziec ile cos takiego moze kosztowac.

zwiastun
02-11-2011, 00:29
To, krótko mówiąc, jeśli masz 700 zł do wyrzucenia, to daj temu programiście i niech Ci napisze.
Wcześniej możesz pomyśleć, byle rozsądnie (skoro piszesz że masz więcej lat niż 11):
Czy na współczesnym da się zrobić jakikolwiek biznes bez pieniędzy, a nawet jeśli się da, to czy jesteś takim geniuszem, który potrafi?
Ilu mielibyśmy bogatych biznesmenów, gdyby wystarczyło dać programiści 700 zł za aplikację, która pozawala zarabiać sensowne pieniądze, ba sama prawie że robi te pieniądze.

Chyba, że mając już słuszny wiek wciąż myślisz bajkowymi kategoriami. Ale wtedy wiek nie ma znaczenia.

pyziak
02-11-2011, 00:32
Po prostu jesteś niesamowity :)
tu masz ceny w/g jakiś wiarygodnych żródeł : http://forum.joomla.pl/showthread.php?53874-Pensje-pracownik%C3%B3w-agencji-reklamowych-it-w-2011-roku
zbierz:
- managera projektu

- grafika

- marketingowca

- programistę x 3

podlicz x 100 godzin
bo tam sobi + jomsocial więcej czasu nie zajmie modyfikacja

i niech twój programista stworzy to dzieło :)

neo_fox
02-11-2011, 08:32
cena jaka podalem uzyskalem od "programisty"

Dobrze że słowo "programista" napisałeś w cudzysłowie. :lol:


700 złotych za napisanie komponentu. ROTFL