PDA

Zobacz pełną wersję : Problem w K2



piotreczek100
02-11-2011, 17:11
Witam
Jestem bardzo świeżym użytkownikiem komponentu K2 i możliwe że stąd mój problem (zła konfiguracja).
Mianowicie chciałem aby użytkownicy odwiedzający moją stronę mogli pisać artykuły dopiero gdy będą zarejestrowani i to mi się udało, jednak nie chciałem aby wpisy automatycznie się publikowały.
W ustawieniach Grupy "Zarejestrowani" odznaczyłem opcję publikacja artykułów. I teraz pojawił się problem. Po wpisaniu przez użytkownika treści i naciśnięciu "Zapisz" pojawia się błąd 403 i podpis K2_ALERTNOTAUTH Czy jakaś dobra dusza podpowie mi co mogę z tym zrobić aby tak nie było?
Przy okazji chciałem sie dowiedzieć czy istnieje jakiś plugin powiadamiający administratora(ów) o tym, że ktoś dodał wpis?
Serdecznie dziękuję za pomoc.

---------- Post dodany o 17:11 ---------- Poprzedni post był o 00:10 ----------

Po części rozwiązałem swój problem z K2 i tak jak przypuszczałem była to nieprawidłowa konfiguracja komponentu. Problem występował gdy w ustawieniach grupy wyłączyłem edycję wpisów z poziomu witryny oraz poprawianie własnych artykułów, gdy włączyłem te ustawienia problem znikł.
Mam nadzieję, że komuś się to kiedyś przyda:) bo ja pomocy nie znalazłem:) Doszedłem do tego metodą prób i błędów :) Ważne że się udało:)
Pozostaje mi jeszcze problem z powiadomieniami że ktoś dodał wpis. Może ktoś coś podpowiedzieć?

PeFik
02-11-2011, 22:22
Powiadomienia są ale płatne dla J1.5, nie wiem czy są takie same dla J1.7, więc dopiero teraz ci odpowiadam

piotreczek100
02-11-2011, 22:25
Pefik mógłbyś podsunąć jakieś przykłady? będę szukał na JED czy są w wersji pod J 1.7 jednak Amerykański język to dla mnie problem a Gtranslate ma problemy z dosłownym tłumaczeniem i może narobić zamieszania :(