PDA

Zobacz pełną wersję : dostęp do modułu dla poszczególnych użytkownikó



Tisek
03-11-2011, 09:34
witam! mam joomle 1.7, (sokolcieszkow.milicz.zhp.pl) i chciałem dać dostęp do poszczególnego modułu (własny html) jednemu użytkownikowi, jest to możliwe, czy jedyna szansa to dać mu uprawnienia administratora? czego raczej chce uniknąć

mboy
03-11-2011, 12:55
Edycji modułów od frontu nie ma, zatem tak musi mieć dostęp do PA. Ale na szczęście możesz mu pociachać uprawnienia, aby ograniczyć "mieszanie".

---------- Post dodany o 12:55 ---------- Poprzedni post był o 12:53 ----------

Jest jeszcze sposób na Tygryska .

Ponieważ można,, jak się umie, umieszczać w modułach artykuły, wtedy robisz mu specjalną kategorie artykułów, gdzie będzie sobie tworzył. A moduł wyświetli te zmienione wersje

wwebol
03-11-2011, 16:00
Pytanie czy chodziło Ci o dostęp czyli edycję modułu od frontu czy po prostu o jego wyświetlanie?

seba.adm
03-11-2011, 20:01
Witam.

@Tisek. Możesz skorzystać z tego rozszerzenia: Advanced Module Manager (http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/modules-management/10307). W ustawieniach możesz wskazać, aby konkretny moduł wyświetlał się pojedynczemu użytkownikami (należy przypisać wyświetlanie, podając ID użytkownika / użytkowników).

Tisek
03-11-2011, 22:15
z góry przepraszam, chyba źle się wyraziłem, oczywiście chodzi mi o EDYCJE poszczególnego modułu przez jednego użytkownika

wwebol
04-11-2011, 14:26
@seba.adm dzięki bardzo za informację na temat tego modułu! Kiedyś szukałem czegoś podobnego ale ostatecznie dałem sobie spokój bo nie mogłem znaleźć niczego sensownego.