PDA

Zobacz pełną wersję : Phoca Gallery - nie powiększają się zdjęcia



ongis
03-11-2011, 18:29
Witam,

mam it Phoca Gallery 2,75

normalnie wyświetlają mi się miniaturki tylko jak klikne na zdjęcie aby je powiększyć to w nowo otwartym oknie mam błąd:
"404 - Kategoria jest nieopublikowana"

i nie wiem co zrobić.

Proszę o pomoc.

kod dodany do artykułu to:
{phocagallery view=categories|imagecategories=1|imagecategoriess ize=0|hidecategories=1}

zorro3328
03-11-2011, 21:32
Masz błąd w kodzie.

{phocagallery view=categories|imagecategories=1|imagecategoriess ize=0|hidecategories=1}
imagecategoriessize=0

ongis
04-11-2011, 20:27
mój błąd... Poprawiłem ale problem pozostaje bez zmian... nadal to samo...

{phocagallery view=categories|imagecategories=1|imagecategoriess ize=0|hidecategories=1}

Proszę o pomoc...

Tabum
08-11-2011, 15:23
Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że problemem jest brak informacji o konkretnej kategorii. W chwili obecnej odnosisz się do wszystkich kategorii. Więc zdjęcie jest wczytywane, ale ze wzgledu na to, że zdjęcie jest przypisane do konkrentej podkategorii plugin nie daje sobie z tym rady.

Spróbuj dodać ID jednej kategorii i sprawdzić czy zadziała.

Pzdr
Tabum

Bartek_F
14-06-2012, 13:55
Mam ten sam problem, tyle ze ja uzywam prostrzej formy


{phocagallery view=categories|categoryid=1}

Czyli wyswietl kategorie nr 1 w formie listy kategorii i tak wyswietla. Po kliknieciu mam liste miniaturek ale jak klikne w ktoras z nich to tak samo "404 - Katgoria jest nieopublikowana". Jedno co zauwazylem to dziala to roznie w zaleznosci od wybranego typu wyswietlania zdjec. Np: dla JAK Lightbox wyswietlaja sie zdjecia normalnie, ale dla innych roznie, dla czesci pokazuje, a dla czesci wywala 404.