PDA

Zobacz pełną wersję : Brak jakiegokolwiek języka?



wookiePL
04-11-2011, 14:57
Po zabawie z joomlą1.7 postanowiłem spróbować wrzucić stronkę na serwer. Plan był prosty, zrobić backupa, zainstalować joomlę, wgrać rozszerzenia i wsiorbać stronkę dzięki akeeba backup.
Niestety przy instalacji musiało coś się skomplikować, a niby wszystko dobrze się wgrało. Efekt końcowy jest taki:
4618

Szukałem rozwiązania i nic nie znalazłem a przygodę z robieniem stron dopiero zaczynam więc proszę o wyrozumiałość.
Pozdrawiam

PS. Instalowałem już 4 razy. Za każdym razem to samo.

palyga007
04-11-2011, 15:01
najprościej będzie jak zainstalujesz jeszcze raz. To dużo łatwiejszy sposób niż poszukiwanie błędów.

zwiastun
04-11-2011, 16:04
Serwer nie spełnia wymagań Joomla! Informację na ten temat masz zapewne już przy próbie instalacji czystego Joomla, czego pewnie nie zrobiłeś. Najprawdopodobniej administrator wyłączył funkcję parse_ini_file. Zapytaj o tę funkcję administratora, czy nie jest przypadkiem wyłączona i poproś o włączenie (to nie jest "niebezpieczna funkcja", powinna być włączona)

wookiePL
07-11-2011, 10:12
Przy instalacji nie miałem żadnego komunikatu odnośnie parse_ini_file. Dla świętego spokoju zainstaluję wszystko jeszcze raz i wrzucę screena z panelu instalacyjnego.
Pozdrawiam

---------- Post dodany o 10:12 ---------- Poprzedni post był o 08:29 ----------

4627

Więc, że tak powiem wszystkie ustawienia zalecane mam na zielono. Jeżeli i tym razem będzie lipa to skontaktuję się z administratorem celem wyjaśnień.
Pozdrawiam