PDA

Zobacz pełną wersję : Proste adresy - problem z zastosowaniem



kotmichal
05-11-2011, 12:10
Witam,

Chciałem zastosować proste adresy dla mojej witryny.

W oknie optymalizacji dla wyszukiwarek ustawiłem tą opcję, lecz nie działają. Potem zastosowałem dodatkowo mod_rewrite, oczywiście zmieniając nazwę pliku htaccess.txt na .htaccess.txt , ale nadal nie działa. (ciągle wyskakuje następujący błąd: Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/sites/z/za/zar/zarobicwsieci.za.pl/joomla/includes/defines.php' (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /home/sites/z/za/zar/zarobicwsieci.za.pl/joomla/index.php on line 21 )

Próbowałem różnych opcji tych ustawień, bezskutecznie. Dodam, że witryna po połączeniu się przekierowuje na plik /joomla, tzn. wpisując nazwamojejwitryny.pl otwiera się strona nazwamojejwitryny.pl/joomla

Po nieudanych próbach z tym ustawieniem zastosowałem dodatek sh404SEF (http://www.zarobicwsieci.za.pl/joomla/administrator/index.php?option=com_sh404sef&task=showconfig) , wersja 1.0.20_Beta - build_237 - Joomla 1.5.x , uruchomiłem go i skonfigurowałem pod polskie znaki, lecz nadal nie działa (próbowałem także jego działanie z różnymi ustawieniami w oknie optymalizacji dla wyszukiwarek, plikiem htaccess.txt z kropką i bez- bezskutecznie. Ciągle ten sam komunikat o błędach)

Zna ktoś jakieś rozwiązanie?

Używam joomla! wersja 1.5.15, tryb zgodności 1.0

Gall Anonim
05-11-2011, 12:49
.htaccess.txt
to ma być => .htaccess

Używam joomla! wersja 1.5.15,
=> aktualizacja do 1.5.24 - Pamiętaj proszę o zrobieniu najpierw kopii zapasowej.

Używam joomla! wersja 1.5.15, tryb zgodności 1.0
Czy masz jakiś moduł, komponent lub rozszerzenie dla 1.0 - czy tylko włączyłeś spuściznę? - jeśli nie masz to nie ma takiej potrzeby.
Pzdr