PDA

Zobacz pełną wersję : LOGO NA WEJŚCIU



traabbit
06-11-2011, 14:30
Witam serdecznie.

Poszukuję pewnego rozwiązania do mojej strony www.goktuczno.cba.pl Genesis v.1.0).
Mianowicie chodzi mi o to, żeby po wejściu na ten adres najpierw pojawiała się strona jakby startowa(z logo i napisem), a po kliknięciu dopiero następowało przejście do właściwego serwisu.

Dzięki za pomoc.

zwiastun
06-11-2011, 15:29
A skąd Ci się takie "standardy" biorą - strona wejściowa, zegarek na stronie,..., szablon w stylu pseudoretro, a jakże - oparty na tabelkach.
I na dodatek Joomla 1.5, choć to nowa witryna, a od roku mamy Joomla w nowej linii rozwojowej.
W jakiej szkole uczą takiego podejścia do tworzenia stron internetowych?
Może warto powierzyć wykonanie tej strony komuś kompetentnemu, a nie przynosić wstydu kulturze.
Nie musisz się zajmować tworzeniem stron, skoro ani nie masz w tej mierze elementarnego wyczucia, ani zbytnio wiedzy.

neo_fox
06-11-2011, 17:04
zegarek na stronie,

No co się kurde czepiasz? Przecież zegarek jest bardzo ważny. Wszyscy wiedzą że czas to pieniądz.

zbig1972
06-11-2011, 21:08
Przyłączam się do pytania. Pytanie fajne. Czy może znacie jakiś komponent który daje możliwość wyboru np. spośród czterech obrazków przelinkowanie na właściwą podstronę/artykuł, która może być nawet subdomeną. Ja to myślałem, że można to zrobić czystym htmlem (żeby flasha w to nie mieszać), ale.... Jeśli wszystko ma być na joomla, to już lepiej chyba wrzucić jeden szablon/templatke jako główna domena i zrobić np jeden baner na cała szerokość i długośc, albo cztery banery/okna w kwadracie albo juz zupełnie slider gdzie każde zdjęcie będzie przekierowaniem do subdomeny. I wtedy postawić na subdomenach następne joomle i tam robić stronki. Fakt jest taki, ze żeby to dobrze zrobic to trzaby było najlepiej miec dostep do WebASa, żeby sobie dobrze subdomeny i bazy pokonfigurować.

neo_fox
06-11-2011, 21:11
Pytanie fajne.

No jak nie lubisz aby Twoja strona była poprawnie indeksowana w wyszukiwarkach oraz "bounce rate" Ci się o kilkaset procent podniosła, to masz racje.

ROTFL