PDA

Zobacz pełną wersję : Mad Blanks - QUIZ (tłumaczenie)



lukwol
06-11-2011, 17:38
Mam problem z przetłumaczeniem wyników quizu w rozszerzeniu Mad Blanks. Niektóre rzeczy w quizie da się przetłumaczyć z poziomu panelu administracyjnego, a inne tłumaczyłem przez modyfikację plików językowych, ale nie jestem w stanie tam odnaleźć tekstu, który się pojawia po rozwiązaniu quizu. Chodzi mi dokładnie ten tekst: You answered ... correctly out of ... possible. Your score is ...%. Your answer to ..." was "...", which is incorrect. The correct response was "...". Czy ktoś może wie gdzie można ten tekst zmienić na polski bo w żadnym pliku tego rozszerzenia go nie znalazłem. :zagubiony: Bardzo proszę Was o pomoc! ;)

PeFik
06-11-2011, 19:33
poszukaj w plikach .php , rzadko tego typu komunikaty są w bazie danych, choć jest takie ryzyko.

lukwol
06-11-2011, 20:01
Obawiam się właśnie, że to jest w bazie. :/ Czy wtedy będzie się dało to jakoś modyfikować?

PeFik
06-11-2011, 21:55
Tak np. za pomocą PHPMyAdmin, choć jakoś nie wierze, aby tak głęboko trzeba było szukać.

lukwol
06-11-2011, 22:29
To jest w pliku install.madblanks.php, więc chyba trzeba najlpierw edytować, a potem ponownie instalować? :/

lukwol
08-11-2011, 19:29
To się dodaje po instalacji do bazy czy gdzie?

---------- Post dodany o 19:29 ---------- Poprzedni post był o 17:48 ----------

Już znalazłem w bazie te wpisy, więc wystarczy tylko edytować. ;)