PDA

Zobacz pełną wersję : Nie moge wczytać szablonu



karolek.pl
02-12-2006, 15:34
Nie mogę wczytać szablonu. Wyskakuje mi błąd: "plik "%s" nie istnieje". Co zrobić?

Jedi
02-12-2006, 17:08
Wyrecze troche tych co " wiedza duuuzo " i odesle Cie tutaj
Jak zadac dobre pytanie (http://forum.joomla.pl/forum/announcement.php?f=2&a=3[/url) po przeczytaniu zapraszamy ponownie.

karolek.pl
02-12-2006, 17:34
(do Jedi) jak znasz odpowiedź na pytanie to odpowiedz. a jak nie znasz to nie odpowiadaj. i tyle. pytanie jest chyba jasno zadane.

Jedi
02-12-2006, 17:45
Nie mogę wczytać szablonu. Wyskakuje mi błąd: "plik "%s" nie istnieje". Co zrobić?

....jasno i przejrzyscie :eek:

Zacznij od sprawdzienia praw dostepu do katalogu z templarka.

zwiastun
02-12-2006, 18:21
Nie pyskować kolegom, nawet jak Cię zaczepiają, bo może Ci się tylko tak wydawać.
Czytać, czytać, czytać, czytać i jeszcze raz czytać.
Szablon możesz posłać na serwer bez instalowania, nie będzie problemu.
W szablonie ten błąd akurat łatwo zidentyfikować. Tylko nic Ci to pewno nie da, bo jak pliku nie ma to nie ma.
Ale moze warto wiedzieć, czego nie ma: porównaj wyszczególnienie plików w skrypcie: templateDetails.xml z tym co masz w katalogu szablonu.

karolek.pl
03-12-2006, 00:33
ale co z tego że mam wyszczególnienie plików w templateDetalis.xml skoro i tak nie ma tego pliku "%s" wyszczególnionego tam? po za tym skoro wiecie jak to zainstalować, to napiszcie krok po kroku jak to trzeba zrobić? najlepiej obydwie metody, bo ponoć obydwie są

zwiastun
02-01-2007, 00:29
Sory, nie zauważyłem - sprawdź po kolei, którego pliku nie ma - porównaj nazwy w pliku xml i te, które masz w katalogu. Usuń z pliku xml linię z nazwą pliku, którego nie ma. Jeśli plik ważny, napisz do autora.

Rybik
02-01-2007, 06:04
rozpakuj paczke z templatka i zawartosc (caly folder) wrzuc na serwer przez ftp do katalogu /templates

odeslanie Cie do regulaminu bylo na miejscu, poniewaz nie podales zadnych ustawien serwera, wystarczy ze masz wlaczony tryb SAFE MODE i niczego nie zainstalujesz