PDA

Zobacz pełną wersję : Przycisk więcej w artykułach i liczba komentarzy



Mościak
07-11-2011, 12:19
Witam. Mam dwa problemy. Moja strona to www.PiastGliwice.eu. Mam zainstalowany jcomments i chciałbym, żeby obok przycisku więcej wyświetlało się coś w stylu: komentarze (0), jak to zrobić?

Druga sprawa, to niezależnie od tego, czy mam tylko wstęp czy wstęp i długą treść, zawsze pojawia mi się przycisk 'Więcej'. Grzebałem w MiniFrontPage, i mogę wyłączyć ten przycisk, ale całkowicie, wtedy on się nie będzie w ogóle pojawiał. Jak zrobić, żeby było to automatycznie?

Bazyl
07-11-2011, 12:27
Hej,

Gdzie są te komentarze?!

Mościak
07-11-2011, 12:37
Tylko dla zalogowanych, np tutaj: http://piastgliwice.eu/component/content/article/1-nowiny/909-marcin-brosz-trzy-punkty-s-zasug-kibicow

PeFik
07-11-2011, 12:45
Jeśli w standardzie komponentu nie ma opcji - ilość komentarzy wtedy trzeba poprosić o pomoc:
a) programistę
b) napisać na forum lub suportu na stronie producenta może ktoś to już zrobił, lub wie jak

Wejdź do Menedżera artykułów i tam kliknij na ikonę Opcje góry prawy róg i ustaw sobie co chcesz.
Ale pamiętaj, że jeśli dałeś podział artykułu w artykule wtedy ... to już doczytasz sobie sam.

Mościak
07-11-2011, 12:47
Otóż w opcjach ustawiałem sobie jak chcę, ale ten przycisk nie reaguje na zmieniane przeze mnie w ten sposób parametry.

Bazyl
07-11-2011, 12:47
Do czego Ci tutaj ilość komentarzy? Widać je.

Gdy ustawisz przeglad artykułów w kategorii widać ilość komentarzy.

Mościak
07-11-2011, 12:56
Chciałbym, żeby było je widać z głównej strony