PDA

Zobacz pełną wersję : Akeeba Backup Core3.3.6



wezykowski
08-11-2011, 13:02
Przeprowadziłem aktualizację Akeeba Backup Core z 3.3.4 do 3.3.6. Wszystko przebiegło jak zawsze bezproblemowo. Przypadkowo jednak wszedłem w konfigurację tego komponentu i zauważyłem, że ilość pozycji w "Konfiguracji zaawansowanej" jest mała. Okazało się, że nie widać trzech ostatnich pozycji Silnik przetwarzania danych, Osadzanie skryptu przywracania oraz Wirtualny katalog dla plików z poza witryny. Spotkaliście się z czymś takim? W jaki sposób można teraz przywrócić niewidoczne pozycje? Będę jeszcze badał problem dlaczego tak się stało.

zwiastun
08-11-2011, 13:07
To zmiana wynikająca z "rozwoju" komponentu.

PeFik
08-11-2011, 13:23
Tak od wersji 3.3.5, tłumaczyli to tym, że te opcje powinny znaleźć się w wersji PRO że zwykły użytkownik nie korzysta z tego i takie tam bla bla --> https://www.akeebabackup.com/home/item/1243-akeeba-backup-3-3-5.html... dlatego nie aktualizuje! Wiadomo o co chodzi, chodzi o kasę! A w Grecji teraz kryzys!

Łatwo to przywrócić, wystarczy zainstalować wcześniejszą wersje albo kupić Pro

The features which are no longer available in the Core version are, of course, still provided in Akeeba Backup Professional whose purpose is to provide expert users with exrtemely powerful tools which make backing up, restoring and transferring their sites easier – at the expense of some a little more configuration and experience required to do so.