PDA

Zobacz pełną wersję : Obrazek w prawej kolumnie



slaweek
09-11-2011, 10:51
Koledzy chodzi mi o to jak zrobić moduł boczny tak aby wyświetlana była mały obrazek a po kliknięciu otwierała się duży w tym samym oknie coś tak jak w dodatku "yasig "

kurtz
09-11-2011, 11:23
no nie wiem, może użyj dodatku yasig, wtedy na mur bank będzie ci się obrazek otwierała coś jak w dodatku yasig.

slaweek
09-11-2011, 12:07
w boxie niestety nie pokazuje - inaczej w artykule tam jest ok

TLo
09-11-2011, 13:52
No to może Articles Anywhere:
http://www.nonumber.nl/extensions/articlesanywhere

kurtz
09-11-2011, 14:07
hmm, ktoś usunął mój post w którym było to samo. :blink:

zwiastun
09-11-2011, 14:21
@kurtz, masz bardzo krótką pamięć, o co bym Cię nie podejrzewał :)
Oto tekst Twojej odpowiedzi, w której "było to samo":
"sorry kolego, ale jesteś tutaj już tyle, że powinieneś wiedzieć jak zrobić artykuł w module."

To, że ktoś jest zarejestrowany na forum od jakiegoś czasu nie oznacza, że zajmuje się Joomla! na co dzień, a umiejętność umieszczania artykułów w modułach do podstawowych niewątpliwie nie należy.

kurtz
09-11-2011, 14:37
@zwiastun, generalnie do tego zmierzałem. nie jestem zwolennikiem podawania 100 % odpowiedzi na tacy. ale wybierając słowa kluczowe "artykuł w module" - pierwszym wynikiem wyszukiwania google, jest artykuł pefika, dokładnie opisujący moduł articles anywhere. :)

---------- Post dodany o 14:37 ---------- Poprzedni post był o 14:33 ----------

po prostu. nie twórzmy sierot nie potrafiących radzić sobie z podstawowymi czynnościami jak rozumowanie i umiejętność wyszukiwania informacji.

zwiastun
09-11-2011, 15:31
Nie tworzymy. Kogo, jak kogo, ale mnie do tego przekonywać nie trzeba. Tak, jak myślę, że Ciebie nie trzeba przekonywać do racji tych uczestników forum, którzy narzekają, że zamiast podpowiedzi lub odpowiedzi, uzyskują pouczenia typu "poszukaj w Google", itp. sprowadzające się często do "taki jesteś mądry, a taki niepełnosprawny".