PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z działaniem



rom-online
10-11-2011, 16:04
Witam,

Nazywam się Karol Kostecki i jestem właścicielem serwisu www.guild-wars.com.pl. Piszę tutaj, ponieważ mam problem. Postanowiłem przenieść swoją stronę na nowy hosting, za który wybrałem linuxpl. Wszystko było ok, wszystkie pliki przeniesione Akeeba Backup. Wszystko wygladalo dobrze, jednak to tylko zludzenie. Strona glowna dziala idealnie, ale gorzej z podstronami. Prosze wejsc na www.guild-wars.com.pl i kliknac np. forum dyskusyjne w gornym menu. Ukaze sie blad. Wydaje mi sie, ze jest to cos z przekierowaniem. Proszę wszystkich o pomoc, ponieważ jest to dla mnie bardzo ważne.

Proszę odpisac tutaj lub odezwać się na Gadu-Gadu : 8145680.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz,
Karol Kostecki

nikszal
10-11-2011, 16:10
Błąd w linku do forum. Jak go ustawiłeś?

rom-online
10-11-2011, 16:12
Wszystko robil mi programista. Ja jestem w tym ciemny... Ale tak dzieje sie tez z funkcjami w panelu usera itd. Nie tylko na forum. Cos jest nie tak z przekierowaniem. Na wczesniejszym hostingu all bylo ok.

nikszal
10-11-2011, 16:17
Cos jest nie tak z przekierowaniem. Na wczesniejszym hostingu all bylo ok.

Z jakim przekierowaniem? Stronę z archiwum Akeeba instaluje się bardzo podobnie jak z czystej instalki.
Jeśli jesteś "ciemny" to molestuj tego "programistę", bo to on pewnie coś skrewił.

rom-online
10-11-2011, 17:08
Na pewno to nie jest wina programisty, ponieważ na innym hostingu wszystko działa. Może cos w htaccess ?

---------- Post dodany o 16:52 ---------- Poprzedni post był o 16:32 ----------

Ok, gdy wlaczylem mod_rewite i proste adresy to wiekszosc zaczela dzialac, ale jeszcze 2 podstrony nie dzialają.. ;/

---------- Post dodany o 17:03 ---------- Poprzedni post był o 16:52 ----------

Ok, wszystko działa już OK. Sam sobie poradziłem z problemem.

---------- Post dodany o 17:08 ---------- Poprzedni post był o 17:03 ----------

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.