PDA

Zobacz pełną wersję : Ponowna instalacja TinyMCE



Korek1
12-11-2011, 10:01
Instalowałem, odinstalowywałem i przekombinowałem z edytorami. Nia działa mi TinyMCE. W nim jedynie odinstalowałem PL. W przypadku TinyMCE każdy odsyła do JCE i jego instalacji. A ja chcę i będzie działać TinyMCE, choćby nie był mi potrzebny :) Należy wrzucić gdzieś pliki Tiniego do Joomli. W pluginsach są jedynie 3 pliki a gdzie resztę ?

zwiastun
12-11-2011, 10:42
Odinstaluj JCE. Nadpisz instalację Joomla! Zainstaluj JCE, jeśli Ci potrzebny. I nie kombinuj następnym razem z czymś, na czym się nie znasz. Jeśłi odinstalowałeś TinyMCE, potrzebne może być jeszcze uzupełnienie wpisów w bazie danych.

Korek1
12-11-2011, 11:09
TinyMCE nie odinstalowałem, nie załącza się przy pisaniu nowego artykułu mimo że jest ustawiony w konfiguracji i w profilu. Już odinstalowywałem JCE i instalowałem ale nie nadpisałem Joomli. Nie sądziłem że takie problemy są z TinyMCE jak widzę do końca nikt nie wie jak z nim jest. Dobra biorę się za nadpisanie Joomli. Dzięki za podpowiedz.

zwiastun
12-11-2011, 11:57
Nie sądziłem że takie problemy są z TinyMCE jak widzę do końca nikt nie wie jak z nim jest.
Jakie problemy?
Sam sobie tworzysz problemy. Rdzennych rozszerzeń Joomla! nie należy odinstalowywać. I tyle.

nikt nie wie jak z nim jest.
To, że Ty nie wiesz, nie znaczy, że nikt nie wie. To, ze wie, nie znaczy, że musi Ci wypisywać szczegółowe do niczego niepotrzebne objaśnienia.

PeFik
12-11-2011, 12:09
Jak ktoś zepsuł samochód to może na drugi raz będzie go bardziej szanował. Na ogół naprawa kosztuje czas i wiedzę.

Korek1
12-11-2011, 12:22
@PeFik :Nie wiem, nie jestem mechanikiem i nie wiem jak to jest z samochodami. A widziałem już nie raz że przypominają Ci że to jest forum ogólnodostępne a nie prywatne forum do nabijania postów i szukania sposobu zarobkowania. Czasami coś się robi za darmo a jak nie chcesz lub nie wiesz jak pomóc to po co piszesz.

@zwiastun: Pamiętasz może w którym miejscu w bazie danych i co zmienić ? Po nadpisaniu nic nie pomogło :(

PeFik
12-11-2011, 12:25
Przywróć sobie wersje J! z kopii bezpieczeństwa, chyba masz - prawda?

Korek1
12-11-2011, 12:33
Siedzę już 2 dzień nad stroną i nie bardzo chcę odtwarzać z kopii. Zaryzykuje z bazą danych... ale dzięki za radę. Jak przyjdzie czas to sięgnę po kopie.

zwiastun
12-11-2011, 12:36
Siedzę już 2 dzień nad stroną i nie bardzo chcę odtwarzać z kopii
No toś się nasiedział...
Najlepiej skorzystaj z porady PeFika. Najprostsze wyjście.
Wpisy są w tabeli #__extensions - porównaj z wpisami w poprawnie zainstalowanej witrynie.

Korek1
12-11-2011, 12:44
Wiem że rada PeFika jest dobra.
Ale lubię wiedzieć co i jak działa, dlatego spróbuje jeszcze z bazą, jeszcze raz dzięki.