PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją komponentów i modułu LxMenu



nikszal
03-12-2006, 17:59
Mam stronkę w hostingu Forall.pl. Od pewnego czasu występuje problem z instalacją komonentów. Wywala mi ciągle ten sam bląd:
Fatal error: Allowed memory size of 15728640 bytes exhausted (tried to allocate 85 bytes) in /srv/www/htdocs/web1621/html/includes/domit/xml_domit_lite_parser.php on line 921
Administratorzy mają ciągle problem z utrzymaniem baz danych. Ciągłe komunikaty o awariach, aktualizacji oprogramowania itd. Nie mogę poradzić sobie z tym problemem, bo optymalizacja i naprawa bazy danych nic nie daje.

Drugim problemem jest brak możliwości instalacji w subdomenie modułu LxMenu . Ciągle zwraca mi komunikat, że brak jest pliku instalacyjnego .xml, mimo, że on jest i moduł tem w innym hostingu instaluje się bez problemu. O dziwo komponent instaluje się bez problemu.

Dane serwera:
PHP działa na:: ForAll.pl Platform - Linux s2.forall.pl 2.6.18.1-ForAll.pl #1 SMP Tue Oct 24 01:01:18 CEST 2006 x86_64 Wersja MySQL:: 5.0.22 Wersja PHP:: 5.1.6 Serwer WWW:: Apache/2.2.3 (Unix) Interfejs serwera PHP:: apache2handler Wersja Joomla!: Joomla! 1.0.11 Stable [ Sunbow ] 28 August 2006 20:00 UTCCzy tym stanen rzeczy może być ilość wyłączonych funkcji, bo jest trochę dużo?

system, popen, proc_close, proc_get_status, proc_nice, proc_open, symlink, passthru, shell_exec, proc_terminate, set_time_limit, exec, posix_access, posix_ctermid, posix_getcwd, posix_getegid, posix_geteuid, posix_getgid, posix_getgrgid, posix_getgrnam, posix_getgroups, posix_getlogin, posix_getpgid, posix_getpgrp, posix_getpid, posix_getppid, posix_getpwnam, posix_getpwuid, posix_getrlimit, posix_getsid, posix_getuid, posix_isatty, posix_kill, posix_mkfifo, posix_mknod, posix_setegid, posix_seteuid, posix_setgid, posix_setpgid, posix_setsid, posix_setuid, posix_strerror, posix_times, posix_ttyname, posix_uname

Proszę o pomoc, bo jestem bezradny.

Dylek
03-12-2006, 18:26
Pierwsze oznacza przekroczenie limitu dostepnej pamieci dla wykonywania skryptow - to zmienia admin serwera.
Drugi blad to moze byc efekt jakichs zmian robionych przez administratorow serwera - jak sam piszesz, dzieja sie dziwne rzeczy od jakiegos czasu. Stawialbym na PHP 5.

Moze czas na zmiane serwera? Najlepiej poki co z PHP i Mysql w wersji 4.x