PDA

Zobacz pełną wersję : flash osadzony w module wrapper error IE



rappeu
14-11-2011, 13:56
Witam, mam problem z osadzeniem galerii flash opartej na swf i xml w Joomla. Próba wstawienia w moduł flash - galeria nie ładuje się.
Osadzenie w module wrapper pokazuje sie i wszystko pieknie działa, ale pojawia się błąd skryptu w IE.
Nie jest to problem nieaktualnej wersji IE braku dodatków itd. Strona testowana na wielu komputerach i w wielu wersjach IE.
error scrip
access is denied. We wszystkich innych przeglądarkach strona działa bez zarzutu, osadzona w html-u również, problem powstaje tylko po wstawieniu w Joomla i tylko w IE.
W katalogu galerii osadzonay zostal dodatkowo plik crossdomain.xml
Czy ktoś ma jakiś pomysł?
Chętnie zapłacę za wsparcie i rozwiązanie problemu
Anka
kontakt 501-282-253

souacz
14-11-2011, 19:07
A kod osadzenia animacji ze strony z wrappera jaki ma parametr (dla IE) "allowscriptaccess"?

Bo jest osobny dla IE i pozostałych... Czyli powinnaś mieć to w kodzie dwa razy tak samo.

--- sent from my NaviTablet using Tapatalk

rappeu
14-11-2011, 22:15
Wielkie dzieki za odpowiedź, banalna sprawa, wystarczyło umieścić wrapper z linkiem nie do pliku swf a do pliku.html . Szok problem zniknął całkowicie. Mimo wszystko dziekuje za zainteresowanie. Pozdrawiam Anka

souacz
14-11-2011, 22:20
a to na pewno, nie spodziewałem się, że tak masz... myślałem, że we wrapperze masz html
IE na wszelki wypadek blokuje prawie całą zawartość aktywną, ot takie genialne zabezpieczenia geniuszów z M$ ;)