PDA

Zobacz pełną wersję : K2 - problemy z wyświetlaniem strony głownej



palabra
14-11-2011, 16:03
Większość dnia poznaję K2, udało mi się już sporo. Wykorzystałem go do wielu fajnych funkcji na stronie... Jednak nagle przestał wyświetlać stronę główną prawidłowo.

Link w menu - ok, wskazuje że ma wyświetlać artykuły ze wskazanej kategorii (Typ pozycji menu -> Kategorie). Obecnie - kategorie są 3 (dwie nazwane i Uncategorized). Od samego początku miałem zaznaczone wyświetlanie artykułów z tych wszystkich kategorii (Opcje podstawowe -> Zaznacz kategorie). I było ok. Nagle - gdy dodałem kolejne wykorzystanie K2 (kalendarz), odświeżam, i wywala błąd na stronie głównej. Tzn. nie wyświetla jej.

Sprawdziłem x razy menu, link - ok. Poszczególne artykuły - też, ok. Archiwum - działa. Po pół godzinie, okazało się, że strona główna ładuje się, o ile zaznaczę, że wyświetlane mają być jedynie artykuły z 2 nazwanych kategorii. Wtedy jest ok. Gdy dodam i zaznaczę kategorię Uncategorized - wszystko się sypie i strony głównej nie wyświetla.

Głowy nie dam, ale jestem prawie pewien, że wszystkie kategorie miałem zaznaczone od początku, i działało. Teraz - tylko po odznaczeniu Uncategorized, gdy są zaznaczone pozostałe. Mógłby mi to ktoś wytłumaczyć?