PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatek tworzenia szablonu Joomla w Adobe Dreamweaver?



strona
14-11-2011, 20:44
Witam
Czytając na internecie dowiedziałem się, że istnieje dodatek do Adobe Dreamweaver. Nie bardzo wiem gdzie mogę taki dodatek ściągnąć. Czy ten dodatek działa tylko do tworzenia szablonów tylko i wyłącznie pod Joomla 1.5? Czy istnieje jakiś nowszy, którzy pozwala na tworzenie również dla Joomla 1.6 lub 1.7? Pozdrawiam!

tomaszek83
14-11-2011, 22:33
Pewnie istnieje, nawet jakiś czas temu korzystałem z takowego. Najpewniej odpowiedź uzyskasz w firmie Adobe. Zapewne masz legalny soft więc nie będzie problemu aby Ci w Adobe pomogli ;)

strona
14-11-2011, 22:49
Podał byś może jakiegoś linka?

PeFik
14-11-2011, 22:57
Poza tym z tego co wiem nowy Dreamwaer CS5 ma to już w standardzie i nic nie trzeba dodatkowego instalować (!)
oto dowód filmowy: http://www.youtube.com/results?search_query=Dreamweaver+joomla&aq=f

josh
15-11-2011, 14:11
kiedys byl darmowy dodatek do edytora NVU, ale ten dodatek tylko wstawial pola typu user1 itp, mysle ze ten do dreamweavera pewnie robi to samo, czyli nie pomaga to znaczaco w zrobieniu szablonu

poszukaj informacji na forum, czesc osob wychwala Arteesera ale czesc tez psy na nim wiesza

Gall Anonim
15-11-2011, 17:40
@josh - dodatek do Dreamweavera od CS 4 jest w standardzie i pozwala nie tylko budować swobodnie templatki dla Joomla - ograniczenie jest tylko w naszej wyobraźni, ale i modyfikować gotowe szablony zarówno na instalacji Joomla lokalnej, - jak i na serwerze - całość magii tkwi w odrobinie trudu przy konfiguracji dla takich działań - natomiast na youtube spokojnie znajdziesz instrukcję krok, po kroku.
Pzdr