PDA

Zobacz pełną wersję : Specjalna grafika w artykule tylko na startowej.



alles
16-11-2011, 17:02
Witam, pokręciłem się troszkę po forum, poszukałem u wujka google, problem że ciężko sformułować dla niego pytanie. Już tłumacze jakie...
Pisząc artykuły możemy w nich umieszczać zdjęcia itp, jest też opcja ustawienia paska "czytaj...". Zazwyczaj używałem tego by umieścić kawałek treści i jakiś obrazek (na lewo), aby na startowej wyglądało to ładnie. Ostatnio sobie wymyśliłem że wykonam trochę grafike do każdej kategorii, czyli np ładny obrazek który będzie mówił że jest to treść "wywiad", albo "news", "wiki". Problem jest teraz taki że chce by te obrazki pokazywały się z lewej strony, a obok "zajawka" właściwej treści, ale tylko na stronie startowej. Gdy już wciśniemy "czytaj więcej..." ma być treść bez tego obrazka.
Jestem jeszcze na Joomla! 1.5.23, nie wiem czy taka opcja istnieje na 1.7.2. Może jakiś komponent posiada taką funkcję? Prosiłbym bardzo o jakiś trop.

palyga007
16-11-2011, 20:40
Ostatnio podawałem rozwiązanie podobne (przynajmniej tak mi się wydaje) dla Twojego problemu.

Trochę modyfikacji i jest ok.

http://forum.joomla.pl/showthread.php?58379-R%C3%B3%C5%BCne-t%C5%82a-tytu%C5%82%C3%B3w&p=259500&highlight=#post259500