PDA

Zobacz pełną wersję : MARKETPLACE 2 - TŁUMACZENIE/SPOLSZCZENIE



cycleteam
16-11-2011, 23:09
Witam

Poszukuje tłumaczenia do marketplace - system ogłoszeniowy. W sieci znalazłem tłumaczenie do poprzedniej wersji lecz moja to wersja 2.2.1 gdyż tylko ta chodzi na joomla 1.7.

Szukam na stronie autora ale wersji polskiej nie ma. Może ktoś już się zajął spolszczeniem?

Pozdrawiam!

PeFik
16-11-2011, 23:24
W sumie aż tak dużo do tłumaczenia nie ma, na jakieś ~3h, a co jesteś chętny komuś to zlecić, czy będą samodzielne robótki?

cycleteam
17-11-2011, 21:34
Sam bym to chętnie przetłumaczył tylko nie wiem w jakich plikach znajdują się teksty do tłumaczenia..

Panelu admina nie muszę tłumaczyć tylko to co widzą użytkownicy.

Nie zabierał się nikt już za to ? nawet irańskie czy rosyjskie tłumaczenia są w sieci a nie ma pl....

PeFik
17-11-2011, 22:28
No cóż, nie wiem jak w Iranie, ale w Rosji społeczność (szczególnie w Moskwie i innych miastach) jest bardzo silna.

languages\site\en-GB.com_marketplace.ini - robisz z tego pl-PL.com_marketplace.ini - edycja-tłumaczenie edytorem w trybie UTF-8 i skopiujesz gdzie trzeba.

cycleteam
17-11-2011, 22:35
Jeśli zrobie plik PL to gdzie w marketplace sprawić aby z niego market korzystał ?

PeFik
17-11-2011, 23:37
Hmm, jeśli Joomla masz po polsku, a zakładam że tak jest to tak przetłumaczony plik skopiujesz sobie grzecznie klientem FTP
do folderu languages/pl-PL/

a Joomla będąc inteligentną dziewczyną, będzie wiedziała że ma wyświetlić po naszemu, jeśli ktoś wejdzie z "polskiej" przeglądarki

cycleteam
17-11-2011, 23:45
hehe nie doceniałem joomle :P

Dzięki wielkie za pomoc! Tłumaczenie gotowe w 50%. Przetłumaczę większość tekstów to co potrzebne do zwykłego użytkowania. Pomijam panel admina bo zakładam że każdy zakuma co od czego.. jak skończę to wrzucę na forum!

PeFik
18-11-2011, 00:41
może lepiej tu : pliki.joomla.pl oraz dodatkowo na forum

fajnie że mogłem pomóc, bo widać na samych chęciach się u Ciebie nie skończy, prawda.

zwiastun
18-11-2011, 00:56
Nie wiem, czy w czymś to będzie pomocne, ale może... W załączeniu plik starszego tłumaczenia tego komponentu

cycleteam
18-11-2011, 01:02
W załączniku polska wersja do MARKETPLACE - wersja 2.x.x !!

Plik należy rozpakować i wkleić do: language/pl-PL

Tłumaczenie w wersji testowej.. przetłumaczyłem na żywo nie patrząc na kontekst użycia. Po pierwszych testach wszystko jest ok więc mam nadzieje że tak pozostanie. Jeśli jednak coś nie będzie pasować to samemu każdy sam może sobie zmienić edyctując plik!

Dzięki za pomoc w odnalezieniu pliku PeFik

Pzdr.!

zwiastun
18-11-2011, 02:17
Posyłam poprawiony i uzupełniony