PDA

Zobacz pełną wersję : Acymailing Enterprise - harmonogram wysylki nie dziala



Martyna
17-11-2011, 00:00
Witam,

Mam taki problem, ze ustawiam wysylke Biuletynu X z odroczonym terminem poprzez harmonogram wysylki (dzien, godzina np.23.20). Program podaje informacje, ze biuletyn X zostanie wyslany o 23.20 do nastepujacej listy ( na zielono, czyli wszystko ok). Nastepnie mija ten ustawiony czas, ale biuletyn sie nie wysyla. Jest 23.50 a w zakladce Biuletyny, moj biuletyn X jest on na liscie, a w kolumnie Włączony widnieje ikonka zegarka (czyli harmonogramu). W Kolejce nie ma nic, a po kliknieciu na ikone Proces pojawia sie info:


Status kolejki dla 16 listopada 2011 23:59

Harmonogram Biuletynu

[ID 17] Jest praca w fundraisingu! zostanie wysłane po 16 listopada 2011 23:30





Co robić , pomóżcie prosze

Martyna

PeFik
17-11-2011, 09:48
A może ustawiałaś jakiś dodatkowy warunek, czyli np. min ilość artykułów etc. wiem bo już to przerabiałem nie raz.
Musiałbym zajrzeć do twoich ustawień, napisz na priv

Martyna
17-11-2011, 18:28
Wydaje mi sie, ze to problem z cronem, ktory wcale nie "triggera" serwera co 15 min, mimo ze tak jest ustawione w konfiguracji. Probujemy to rozwiązać z moim programistą. Jak on nie da rady, to jeszcze sie odezwe. Dzieki.

Gall Anonim
17-11-2011, 20:32
@Martyna Acymailing Enterprise jako rozszerzenie komercyjne i to całkiem przyzwoicie kosztujące ma pomoc techniczną producenta i zapewne zna on większość bolączek związanych z konfiguracją czy też konfliktami, więc może szybciej będzie się zwrócić do nich - Twoje prawo.
Pzdr