PDA

Zobacz pełną wersję : Widoczność swojego modułu



Vladimir
17-11-2011, 14:54
Witam
Mam pewien problem, stworzyłem moduł (własny html) gdzie jedyną zawartością jest obrazek.
Używam tego modułu aby podmieniać obrazki banera w zależności od podstrony. (dla każdej podstrony osobny moduł z obrazkiem).
Jeden moduł główny jest powiązany ze wszystkimi stronami poza wyjatkami, reszta modułów z banerami odpowiada za wyjątki (pojedyncze podstrony). Ogólnie mechanizm działa poprawnie ... prawie.

tzn. gdy wejdę do wyszukiwania artykułów (wbudowany moduł search),
to wyświetla mi poprawnie stronę, są wszystkie moduły, w zawartości strony jest spis wyszukiwanych elementów. I potem zaczynają się problemy.

1 Kiedy zamiast wybrać element z listy wyszukanych artykułów, ponownie wybiorę wyszukiwanie (albo inne słowo albo nawet to samo), to mój moduł z banerem znika. Oto adres w pierwszym szukaniu i drugim:
.../index.php/pl/component/search/?searchword=fre&searchphrase=all&Itemid=529

.../index.php/pl/component/search/?searchword=fre&ordering=newest&searchphrase=all&limit=20


2 Nie wszystkie wyszukane artykuły powadzą do strony gdzie widzę swój moduł z banerem
zauważyłem zależność, że tylko artykuły które są podpięte do pozycji menu wyświetlają się poprawnie,
artykuły do których prowadzą linki nie występujące w menu nie wyświetlają mojego modułu z banerem.

gdzie może leżeć problem? jakieś wskazówki?

Dodam że kiedy chodzę po stronie normalnie, tzn bez wyszukiwania, wszystkie artykuły wyświetlają się poprawnie i wszędzie widzę mój moduł z banerem

pozdrawiam