PDA

Zobacz pełną wersję : Nieaktywny pasek nawigacji (pozycji menu) w panelu admina.



ugb_arisen
18-11-2011, 00:04
Witam, zaraz po aktualizacji poprawki 1.5.25 po 1.5.24 (regularne aktualizacje w tym i rozszerzeń) jednak pojawił się problem z brakiem dostępu do pozycji menu paska nawigacji w panelu administratora.
Krótko; moja konfiguracja: stronka postawiona na apache , hosting pleks (h: asta-net panel 9.5) tryb współdzielony / apache. Jooml'a zainstalowana w kat. głównym domeny (httpdocs) rozwiązany tryb z uprawnieniami dzięki 'admin_tools' przerabiałem też tryb fcgi () , kopia strony poprzez 'AkeebaBackup' , Tryb zgodności: 1.0, nieoptymalizowana, plg-system-jfinalizer - czeka , disable_mootools - on, com_eXtplorer, dostęp do bazy przez com_artadminer. Customizacja testowo templatka juni z układem 3 kolumnowym przeze mnie przerobiona i dodanych kilka pozycji dla nowych modułów. K2 lecz niekorzystam- poznaje, brak rozbudowanego swmenu w szablonie. Struktura kat: aktywny htaccess, wył. tryb safe; configuration.php: wył kompresja, wył. cache, wył ftp. Sorki za ten nieład w podawanych przeze mnie informacjach mniej czy bardziej istotnych w temacie mojej konfiguracji.problem. Panel admina jest nieaktywny, nie reaguje kiedy ma nad sobą kursor, natomiast funkcje działają, mogę dodawać/przeglądać artykuły, korzystać z czołowej płyty panelu

Przyznaję że od roku poznaje joomle, i zazwyczaj sam rozwiązywałem swoje problemy przeróżnych maści, lecz w tym temacie liczę na Wasze sugestie , wszelaką pomoc za co z góry dzięki.
Głównie korzystam z FF 8 , adb: flashplayer 11 , shockwave , java też zaaktualizowane, logowałem też na IE 8 i drugim komp - to samo.. nie chcę robić re-instalacji. Jakieś pomysły; )

proszę o przeniesienie jeśli w złym miejscu oddałem ten temat.

Pozdrawiam.