PDA

Zobacz pełną wersję : SobiPro i płatne profile



PeFik
18-11-2011, 00:08
Dzięki dobroduszności Radka w dokumentacji pojawił się kilka dni temu dokument opisujący jak w SobiPro w dosyć prosty sposób zrobić dwa profile Darmowy oraz Płatny,
oraz krótka zajawka jak zrobić Profile typu Silver, Gold, czy Bronze wraz z darmowym.

Link (dla tych zarejestrowanych): http://sobipro.sigsiu.net/documentation/templates-and-design/259-Creating-price-packages-with-SobiPro-templates

Mam problem/pytanie z tymi 3 profilami :
Czy jest potem możliwe wyróżnienie graficzne(wizualne) że dany wpis był złoty, bądź brązowy?


p.s.
Są i działają od 2 dni polskie płatności dla tego komponentu (dla J1.5 jak i J1.7),
kosztują ~180 zł, czyli nie tak źle. Autorem jest inna firma.

Gall Anonim
18-11-2011, 08:44
Są i działają od 2 dni polskie płatności dla tego komponentu (dla J1.5 jak i J1.7)
@PeFik - może odrobinę rozhulana ta wypowiedź - dla 1.5.+ Tak
dla 1.7.+ pozwolę sobie zacytować wypowiedź z pierwszej ręki, źródło korespondencja prywatna :-) "Do konca tygodnia bedzie tez wersja dla J1.7 bo to sprawa przepisania instalatora" 16.11.2011.10.12
Dla zainteresowanych przygotowany dwa dni temu => tutarial = youtube (http://www.youtube.com/danielmiara) <=
Pzdr

PeFik
18-11-2011, 08:49
w kwestii płatności wczorajszy newsletter od tej firmy, dumnei ogłosił - że jest już wersja dla J1.7

p.s.
Jednakże pytałem o coś innego ;) j/w

neo_fox
18-11-2011, 09:32
@Pefik: przecież to relatywnie prosta sprawa. W szablonie /common/entries.xsl masz cosik takiego:



<xsl:attribute name="class">
<xsl:choose>
<xsl:when test="( ( position() - 1 ) mod $entriesInLine ) ">spEntriesListCell spEntriesListRightCell</xsl:when>
<xsl:otherwise>spEntriesListCell</xsl:otherwise>
</xsl:choose>
</xsl:attribute>


zmień na:



<xsl:attribute name="class">
<xsl:choose>
<xsl:when test="( ( position() - 1 ) mod $entriesInLine ) ">spEntriesListCell spEntriesListRightCell</xsl:when>
<xsl:when test="count(fields/field_gold/options/*)">spEntriesListCell goldEntry</xsl:when>
<xsl:when test="count(fields/field_silver/options/*)">spEntriesListCell silverEntry</xsl:when>
<xsl:when test="count(fields/field_bronze/options/*)">spEntriesListCell bronzeEntry</xsl:when>
<xsl:otherwise>spEntriesListCell</xsl:otherwise>
</xsl:choose>
</xsl:attribute>


Jedyny problem jest taki że te pola field_gold, field_silver nie mogą byś wtedy ukryte.
Czyli musisz je potem ukryć albo w CSS albo w szablonie.

PeFik
19-11-2011, 18:24
Zrobiłem, jak napisałeś i tak siedzę od wczoraj, bo nie widzę różnicy. Nie wiem jaki efekt powinien spowodować twoja modyfikacja, więc ... dalej jestem w kropce.

---------- Post dodany o 18:24 ---------- Poprzedni post był o 17:22 ----------

p.a. Kombinując jak koń pod górę, udało mi się wyróżnić wpis, ale on jak na złość pokazuje wszystkie trzy oznaczenia na raz, a nie tylko to jedno wybrane.