PDA

Zobacz pełną wersję : Podlinkowanie plików w DOCMan'ie



KickAss
04-12-2006, 10:29
Witam.
Problem jest taki. Miałem plikownie na remository. Wszystko śmigało aż miło, aż do momentu kiedy to pokaszaniłem w ustwieniach i teraz zgasła mi organizacja remository. Tzn. pliki fizycznie są na serwerze, tylko nie podlinkowane (a ttroche ich jest).
Czytałem, że w DOCManie da się je podlinkować "hurtowo" niekoniecznie pojedynczo.
Pytanie: Jak tego dokonać? bo przeczytałem już chyba wszystkie posty i nie znalazłem.
Z góry dzięki za odpowiedź.

josh
04-12-2006, 13:49
co prawda nie odpowiem na twoje pytanie ale powiem ze
remository tez ma taka opcje od wersji 3.40

pozdr

KickAss
06-12-2006, 10:47
No zgadza się josh - remo 3.40 niby ma taką możliwość jak "zbiorowe dodanie plików z serwera", ale niestety ni ch$#@ nie moge rozkumać jak to zrobić. Kombinowałem na wszystkie sposoby i udało mi się jedynie "Dodać całą strukturę z serwera". :(
Może ktoś mógłby mi pomóc. Może jest gdzieś jakaś opisówka do obsługi tej wer. Googlałem już i nic soecjalnego nie znalazłem.
______________________________
No to spoko - rozdziobałem sprawe. Trzeba przenieść wszystkie pliki (np. za pomocą joomlaxplorer) do folderu //downloads/uploads i dopiero wybrać "Zbiorowe dodanie plików z serwera" i wtedy wczyta i poprzenosi do odpowiednich katalogów.
Zdrówko. :)