PDA

Zobacz pełną wersję : problem z templatką jv-framework



eraser`
20-11-2011, 14:30
Witam serdecznie
Proszę o pomoc w zmianie stopki w templatce jv-framework
przeglądałem forum i znalazłem kilka rozwiązań...niestety u mnie nie działa...w pliku index.php templatki nie ma odniesienia do stopki
jak również w module footer
macie jakieś pomysły gdzie mogę to zmienic?
z góry dziękuję

PeFik
20-11-2011, 19:47
Stopka - czyli copyright ? Zapoznaj się z licencją frameworka.

eraser`
24-11-2011, 11:06
Z tego ci przeczytalem to mogę zmodyfikowac stopke ale powinienem zostawic info o projektancie templatki
Więc pomożecie ją zmodyfikowac?

Gall Anonim
24-11-2011, 12:04
No to może zerkniesz do samej templatki i jej ustawień, a nie do pliku

nikszal
24-11-2011, 12:10
Treść stopki może być wpisana w kod szablonu, może korzystać z modułu footer lub z nadpisanego modułu footer znajdującego się w katalogu html w szablonie.

Dobrym zwyczajem jest pozostawienie treści stopki w nienaruszonym stanie, bo całego CMS-a i szablon dostałeś za darmo. Przynajmniej w ten sposób podziękuj twórcom i nie mieszaj.

mboy
24-11-2011, 13:48
Jaki jest Twój cel zmiany stopki ? od tego trzeba zacząć, jeśli autor by chciał aby było prosto dałby to w konfiguracji szablonu, czyż nie.
A tak cwaniakujesz, że zrobiłeś wszystko od zera sam i skasujesz klienta na kilka stówek.

eraser`
24-11-2011, 14:11
Dziękuję kochani za wspaniałe podpowiedzi,faktycznie w panelu administracyjnym szablonu można zmodyfikowac treśc stopki...
Natomiast co do mboy...

jeśli autor by chciał aby było prosto dałby to w konfiguracji szablonu, czyż nie.
masz 100% racji...i tak własnie autor zrobił...ale jak widzę, wyciąganie pochopnych wniosków i docinanie jest Twoją domeną,którą tutaj propagujesz

nikszal
24-11-2011, 14:13
faktycznie w panelu administracyjnym szablonu można zmodyfikowac treśc stopki...

Po to jakie licho tutaj śmiecisz leniwcu? Nie przejrzałeś opcji konfiguracyjnych i zawodzisz, bo masz problem...

eraser`
24-11-2011, 14:16
Nię będę się wdawał w dyskusje...przyznaje, że nie zauważyłem możliwości tej zmiany...mam was wszystkich teraz przepraszac czy co?

nikszal
24-11-2011, 14:19
przyznaje, że nie zauważyłem możliwości tej zmiany...mam was wszystkich teraz przepraszac czy co?

Dobrze wychowany człowiek wie, co ma zrobić za zaangażowanie innych przy nieistniejącym problemie.

eraser`
24-11-2011, 14:25
Faktycznie!
Przepraszam Cię nikszal!
Mam nadzieje,że nie zająłem Ci zbyt wiele czasu swoim nieistniejącym problemem
Jak mogę Ci zrekompensowac stratę?

nikszal
24-11-2011, 14:27
Daj ogłoszenie na pierwszą stronę Gazety Wyborczej :lol:

Gall Anonim
24-11-2011, 14:31
@mboy
Istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności o czym wspominał nawet niedawno @PeFik
Co do reszty -
Templatka ma w konfiguracji (tak jak myślałem)
Enable Copyright - Lista wyboru Tak/Nie



Your Copyright - Pole tekstowe

Joomla Copyright - Pole tekstowe

Enable JV-Framework Copyright - Lista wyboru Włączone/Wyłączone

Więc raczej z marszu wiemy co jest dozwolone, a co nie jest
:-)

eraser`
24-11-2011, 14:34
wszystkie spory zakończone pozytywnie...oczekujcie w piątkowym wydanie GW przeprosin;)
Temat uważam za zamknięty!
Na koniec,kolejny raz dziękuję wam za pomoc!

mboy
24-11-2011, 15:14
ale jak widzę, wyciąganie pochopnych wniosków i docinanie jest Twoją domeną,którą tutaj propagujesz
Ja używałem J! kiedy ty jeszcze bawiłeś się w piaskownicy, więc nie mów mi co propaguje, bo to ty chcesz dać swoją stopkę a nie ja.

Gall Anonim
24-11-2011, 15:51
@mboy - Spraw proszę mi przyjemność i wyhamuj odrobinę - bo jak już pisałem, powtarzając za @PeFik'em obowiązuje domniemanie niewinności, więc wszelkie sugestie typu co ktoś chce zrobić i ma na myśli są raczej nie na miejscu - no chyba że Jesteś pierwszą osobą na tym forum która potrafi wróżyć z fusów i czyta w myślach. Po wtóre - nie wiesz zazwyczaj kogo masz po drugiej stronie, a spektrum społeczeństwa może być tutaj dość ciekawe - od nad wiek rozwiniętego przedszkolaka, poprzez psychopatę który nie ścierpi tego typu uwag, do Profesora w "stanie spoczynku" - którego coś jeszcze w życiu bawi.
Zanim po raz kolejny wyskoczysz z czymś takim - proszę - Przemyśl (to sam) :up: jak odbierzesz coś takiego.
Pzdr