PDA

Zobacz pełną wersję : Sobi2 - problem z CSS nawigacji



5k18a
21-11-2011, 16:25
Mam problem z poprawieniem niewielkiego błędu w CSS. Chodzi o rozsunięcie linków nawigacji "pierwsza poprzednia" i "następna ostatnia" Kiedy są podlinkowane to nie ma spacji pomiędzy tymi słowami. Gdzie jak mogę to poprawić? Problem jest widoczny na tej stronie: http://www.zenex.com.pl/produkty na samym dole strony jest " pierwsza poprzednia 1 2 następnaostatnia" Kiedy kliknę w następną to podlinkowują się pierwsze wartości i również się schodzą.

a_m
21-11-2011, 17:57
masz taki w pis w pliku css:


.pagination ul li span.pagenav, .pagination ul li a.pagenav {
padding: 0 5px;
}

ale nie wiem, w którym, bo masz kompresję włączoną, usuń to co zaznaczyłem na czerwono

5k18a
22-11-2011, 10:54
Ok w zasadzie zmieniłem koncepcję. Chcę uzyskać spójność z templatem, który mam na stronie. Belka nawigacyjna jest rozwiązana w specyficzny sposób na innych stronach i chciałbym ją wrzucić do katalogu sobi, tylko pozostaje kwestia, który plik za to odpowiada? Chcę wstawić swój kod zamiast tego, który jest standardowo w sobi. Na dole stony www.zenex.com.pl widać o jaką belkę nawigacyjną mi chodzi, pozostaje kwestia odpowiedniego ostylowania nawigacji w katalogu sobi. Wie ktoś w którym pliku sobi mam tego szukać?