PDA

Zobacz pełną wersję : Własny styl modułu



hjoomla
21-11-2011, 20:18
Witam, próbuje zrobić własny styl dla modułu

<jdoc:include type="modules" name="pozycja" style="wlasny" />

utworzyłem katalog html a w nim plik module.php

<?phpfunction modChrome_wlasny($module, &$params, &$attribs)
{
?>
<?php if ($module->showtitle != 0) : ?>
<h3><span><?php echo $module->title; ?></span></h3>
<?php endif; ?>
<?php echo $module->content; ?>
<?php endif; ?><?
}
?>

Jak widać jest on bardzo prosty, późnej chce go zmodyfikować, ale pojawił się problem bo nie pokazuje tytułu modułu w zapleczu jest wybrana opcja pokaż tytuł na tak. moduł jaki modyfikuje to grafika losowa z joomli. Proszę o pomoc bo nie mam pojęcia dlaczego nie pojawia się tytuł modułu.

nikszal
21-11-2011, 20:36
O ile pamiętam zupełnie dobrze działają w Joomla moduły z własnym przyrostkiem klasy, dzięki któremu można je ostylizować jak tylko chcesz.. Nie musisz kombinować.

hjoomla
21-11-2011, 21:07
tak, ale ja chce go zmienić dodać link jako tytuł a tego za pomoc css chyba się nie da zrobić

nikszal
21-11-2011, 21:13
Wstawiasz moduł (własny kod html) z przyrostkiem klasy ostylizowanym w css, wyłączasz wyświetlanie tytułu modułu. Wpisujesz odpowiednio sformatowany tekst (wielkość czcionki, kolor, krój czcionki) linkujesz go z jakąś inną stroną i po problemie.
Poniżej może być dalsza treść modułu, obrazek, linki...
Tylko trzeba chwilkę pomyśleć zamiast bawić się w tworzenie kodu php własnego modułu.

hjoomla
21-11-2011, 21:22
a nie możesz mi pomóc z własnym stylem modułu?

nikszal
21-11-2011, 21:24
Mogę jak znajdę trochę wolnego czasu.

Na razie masz tutaj kilka podstawowych informacji o przyrostkach klasy

http://wiki.joomla.pl/index.php?title=Specjalna%3ASearch&search=przyrostek+klasy&fulltext=Szukaj

hjoomla
21-11-2011, 21:31
będę bardzo wdzięczny ponieważ chce dalej rozwiać ten moduł właśnie za pomocą własnych stylów modułu

nikszal
21-11-2011, 21:34
Adres strony?

Klikasz na gg? Jestem - 4599073