PDA

Zobacz pełną wersję : osobna strona dla każdego user



Anro
04-12-2006, 21:45
chce zrobić tak aby każdy user miał swoją własną indywidualną strone widoczną tylko dla niego nie dla wszystkich zarejestrowanych tylko np
jest pan X i Y
pan X sie loguje i ma w menu konta przycisk INFO wchodzi i tam jest informacja tylko dla niego
pan Y po zalogowaniu ma INFO też tylko dla siebie, nie widzi INFO pana X
itd
jak to zrobić??
z góry thx

stone
04-12-2006, 22:40
domyślnie się nie da, ale zobacz na dodatki umożliwiające bardziej zaawansowaną administrację prawami użytkowników, poszukaj na joomlademo.pl

magdaa
04-12-2006, 23:07
nie mam pewności, ale może Groupacces - tutorial (http://www.shadowrain.co.za/groupaccess.htm) okaże się pomocne.

Anro
05-12-2006, 17:06
magdaa myślę że to jest to :)
sprawdze dokładnie w praktyce i napisze :D
THX

zainstalowałem i mam mały problem
przydzieliłem grupy userów i prawa tylko że wszystko działa ale tylko na moim pc
sprawdziłem na lapku i lipa
dlaczego, nie wiem
może źle coś zrobiłem?

ka-net.vigio.pl
login: Anro
hasło: ***
menu powinno być po lewo i zaiwerać
Informacje
Twoje konto
Wyloguj

stone
10-12-2006, 22:08
Co do dostępu pamiętaj ze ustawienie lokalne i sieciowe mają inne adresy i nalezy je odpowiednio wpisywac w live_site w pliku configuration.php w zaleznosci z ktorego dostepu chcesz korzystać.

A te ostatnie dane to po co umieściłeś, jesteś pewien że mają tu wisieć? Na wszelki wypadek usunąłem hasło

Anro
12-12-2006, 18:26
wszystko robiłem tylko i wyłącznie na serwerze
nic na hdd czy wirtualnych serwerach typu webserv czy krasnal
poprostu wchodze na pc i jest tak jak przyznałem prawa
wchodze na lapku którego mam obok w tej samej sieci itd. juz tego menu nie ma...
dziwne??
co może być przyczyną bo zainstalowałem tego groupaccesa i to dodatkowe menu z mambo wszystko to co magdaa dała w tuturialu...

Anro
15-12-2006, 18:23
a znacie może jakiś darmowy CMS który by miał standardowo taką funkcję lub ogólnie coś podobnego z taką funkcją indywidualnych stron dla uzytkowników??

stone
16-12-2006, 21:05
Możesz mi jeszcze raz hasło wysłać na pw, wtedy nie miałem czasu aby zobaczyć jak to wygląda

Anro
17-12-2006, 10:57
jest coś dziwnego bo jak dam ukryj moduł i przejde na nowego kompa gdzie wcześniej ten moduł z groupaccesa nie był widoczny i dam opublikuj to na tym kompie gdzie dałem opublikuj widać ten moduł i działa normalnie ale już na innych komputerach go nie widać