PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyświetlaniem modułów



5k18a
22-11-2011, 18:42
Mam problem, którego nie mogę przeskoczyć. Zarządzam stroną www.zenex.com.pl na stronie głównej w prawym pasku mam różne moduły. W konfiguracji modułów ustawiłem na jakich stronach chcę je wyświetlać. Niby wszystko ok na głównej są wyświetlane. A na przykład na www.zenex.com.pl/uslugi ich nie ma. Schody zaczynają się z sekcją Slideshow, w której są artykuły wyświetlane w górnym pasku (kategoria slideshow i sekcja slideshow). Zawsze kiedy ustawie, moduł aby był wyświetlany na stronie głównej, to jest również widoczny w Slideshow. Kiedy odznaczę wyświetlanie na głównej, to też znika ze slideshow. Próbowałem umieścić artykuły w niewidocznym menu, aby była możliwość odznaczenia ich, ale nic to nie dało. Czy ktoś przerabiał ten temat? Jak mogę usunąć moduły z tych stron? Artykuły których dotyczy ten problem: www.zenex.com.pl/slideshow/ Ze strony chcę usunąć moduły z prawego paska i trzy boxy propagandowe pod slideshowem. Jest to puki co a wykonalne. Zamieszczam zrzut ekranu z ustawień z jednego modułu "Malowanie hali". Zaznaczona w nim jest tylko strona główna, jednak wyświetla się na wszystkich podstronach slideshow http://www.zenex.com.pl/screenshoot.jpg

Bazyl
22-11-2011, 18:51
Witam,

A to po co:Joomla SEO powered by JoomSEF ?

5k18a
22-11-2011, 18:54
OK sprawdziłem i faktycznie to jest powód... Tylko niestety kiedy usunę jomsef, to będzie problem z zaindeksowanymi stronami w googlownicy ;/ Będzie masa linków prowadząca donikąd. Można to jakoś rozwiązać, np poprzez konfigurację jomsef?