PDA

Zobacz pełną wersję : Virtuemart płatne dodatki do produktu w flypage



bapraster
22-11-2011, 22:03
Witam.
Chciałbym dodać do flypage opcję która umożliwiałaby dodawanie np opakowania do produktu albo karneciku z dedykacją. Czy istnieje taki komponent? albo czy ktoś ma pomysł jak to rozwiązać?

Pozdrawiam.

---------- Post dodany o 21:03 ---------- Poprzedni post był o 20:32 ----------

Poszukuję komponentu działającego jak na tej stronie http://demo.virtuemart.net/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&category_id=6&flypage=flypage_default.tpl&product_id=42&vmcchk=1&Itemid=14
Z możliwością wybrania różnych opcji oraz okienka tekstowego jak w linku ( engraving )

bapraster
24-11-2011, 15:54
No to jak? może ktoś polecić jakiś dodatek?

Gall Anonim
24-11-2011, 16:12
A to nie są przypadkiem zdefiniowane odrobinę inaczej atrybuty?

bapraster
24-11-2011, 16:22
No masz rację da się tak bo zapomniałem że przy tych atrybutach można dodać cenę ale czy można jeszcze dodać okienko gdzie klient będzie mógł cos napisać.
Juz wyjaśniam o co chodzi:

będzie opcja : bilecik albo kartka upominkowa dodatkowo płatna przykładowo 1 zł
ale chodzi o to że potrzeba wtedy jeszcze okienka w którym klienci mogliby dodać treść co ma być napisane w tej kartce. Jakiś imputbox?

nikszal
24-11-2011, 16:32
będzie opcja : bilecik albo kartka upominkowa dodatkowo płatna przykładowo 1 zł
ale chodzi o to że potrzeba wtedy jeszcze okienka w którym klienci mogliby dodać treść co ma być napisane w tej kartce. Jakiś imputbox?

Kiedyś robiłem taki myk, ale klient rozkraczył się finansowo i zostawiłem ten projekt.
Skutki pracy jeszcze widać na jego stronie
http://mybanner.ie/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=garden_flypage.tpl&product_id=115&category_id=19

bapraster
24-11-2011, 17:00
No właśnie o cos takiego mi chodzi. Ale jak to jest egzekwowane przy zamówieniu? Gdzie ten tekst jest widoczny dla osoby odbierającej zamówienie? No i jak to mam zrobić?

nikszal
24-11-2011, 17:08
Jak pamiętam, to modyfikacja była mocno zakręcona. Trzeba było stworzyć formularz z CK Forms i kupić moduł Bixie.

Treść zamówienia wpisana do formularza przychodziła e-mailem, a zdjęcie lądowało w jakimś katalogu na serwerze i chyba również było w e-mailu.

bapraster
24-11-2011, 17:27
Ok dzięki pobawię się troszkę i dam znać jak poszło