PDA

Zobacz pełną wersję : blad na forum.joomla.pl



teastudio
23-11-2011, 17:34
witam,
jestem tu nowy i moze dlatego zauwazylem ten blad.
W kazdym razie, juz kilka razy kliknalem na ten zly link.

Otoz- jak wchodze do dzialu zlecen i chce napisac posta, pojawia sie komunikat, ze nie mam uprawnien a w prawym dolnym rogu tego okna sa dwa linki: wyloguj (dziala ok) i strona glowna- ktora zle przekierowuje, poniewaz prowadzi do http://forum.joomla.pl/index.php.php?

:Pdzieki za poprawe

Veno
23-11-2011, 17:48
Mam dokladnie ten sam problem :)

trzepiz
23-11-2011, 18:02
Dzięki za wskazanie błędu. Forum stale jest aktualizowane i mimo starań nie jesteśmy w stanie wychwycić wszystkich błędów. W wolnej chwili to poprawimy.

trzepiz
23-11-2011, 18:15
Jednak wolna chwila znalazła się szybciej niż myślałem - już jest poprawione. Jeszcze raz - Dziękuję Panowie.

nikszal
23-11-2011, 19:12
Czy ta sama sytuacja zdarza się przy próbach odpowiedzi w dziale zleceń?




Nie masz odpowiednich uprawnień do tego, co chcesz zrobić. Czy próbujesz edytować czyjś post, uzyskać dostęp do panelu administracyjnego?
Jeżeli starasz się wysłać wiadomość, to możliwe, że administrator zablokował Twoje konto lub oczekuje ono na aktywację.
Nie przeprowadziłeś aktywacji konta. Sprawdź swoją pocztę i postępuj zgodnie ze wskazówkami.



Chciałem co nieco wpisać gościowi, który zamieszcza ogłoszenia, ale nie raczy odpowiedzieć na PW.

teastudio
23-11-2011, 19:15
tak, ja nie moge odpowiadac w dziale zlecen, w innych dzialach jest taka mozliwosc.
Myslalem, ze jest jakies ograniczenie dla nowych uzytkownikow, dlatego czekalem az uda mi sie odpowiedziec w kilku tematach i liczylem ze potem bede mogl juz odpowiadac we wszystkich watkach.

trzepiz
23-11-2011, 19:19
Dział zleceń nie służy do dyskutowania. Tylko moderatorzy i administratorzy mają możliwość odpisywania na posty w tym dziale.

Oczywiście kontakt że zleceniodawcą jest możliwy dla każdego przez PW albo podanego przez niego e-maila.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

teastudio
23-11-2011, 19:21
to mozna umiescic jakas informacje o tym, bo obecny komunikat wprowadza w blad ;)

nikszal
23-11-2011, 19:23
Dział zleceń nie służy do dyskutowania. Tylko moderatorzy i administratorzy mają możliwość odpisywania na posty w tym dziale.

No to muszę wybrać się do okulisty, ale zanim to zrobię to sam zajrzyj do ostatniego postu tutaj

http://forum.joomla.pl/showthread.php?58613-Strona-szko%C5%82y-w-Joomla-1-5

Jak chcesz to takich "moderatorów" mogę więcej znaleźć.

zwiastun
23-11-2011, 19:39
Kogo masz na myśli - publikujący ogłoszenie może odpowiadać w wątku założonym przez siebie

tomeekm
23-11-2011, 19:42
Witam!
Ostatnim odpowiadającym jest @Pefik a on nie jest moderatorem z tego co mi się wydaje.

nikszal
23-11-2011, 19:55
Czytaj Zwiastun ze zrozumieniem.


No to muszę wybrać się do okulisty, ale zanim to zrobię to sam zajrzyj do ostatniego postu tutaj

http://forum.joomla.pl/showthread.php?58613-Strona-szkoły-w-Joomla-1-5 (http://forum.joomla.pl/showthread.php?58613-Strona-szko%C5%82y-w-Joomla-1-5)

Jak chcesz to takich "moderatorów" mogę więcej znaleźć.



Chyba wyraźnie napisałem?

---------- Post dodany o 20:55 ---------- Poprzedni post był o 20:42 ----------

Następny "moderator" - Jac
http://forum.joomla.pl/showthread.php?57951-Zlec%C4%99-przeniesienie-serwisu-na-Joomla-1-5

Ja nie mam o to pretensji, ale nie lubię ściemniania, bo jasno widać, że są równi i równiejsi.

Veno
23-11-2011, 20:00
Hmmm to troche dziwne ograniczenie, skoro ewentualny zleceniobiorca nie moze odpisac w temacie, jedynie PW. No i jak to jest ze niektorzy moga odpisac a niektorzy nie ? Rozumiem moderator i admin ale na czym polega wybiorczosc wsrod uzytkownikow ? Pytanie nie jest w zaden sposob zlosliwe i prosze go tak nie odbierac. Pozdrawiam

nikszal
23-11-2011, 20:11
szukać dalej Panie Michale T. ??

---------- Post dodany o 21:11 ---------- Poprzedni post był o 21:02 ----------

Tak już zupełnie na marginesie dodam, ze nic mnie tak nie dziwi jak pęd do robienia kasy przez Pefika w dziale zleceń pomimo, że nie ma on uprawnień moderatora.

Jakieś dziwne przypadki rządzą na tym forum.

trzepiz
23-11-2011, 20:22
są równi i równiejsi.

Odpowiadając na wasze pytania pisałem z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość, że nie chciało mi się pisać 1000 znaków więcej i opisywać dość złożonego systemu uprawnień na forum.
Jeśli kogoś to baaardzo interesuje - to chętnie poświęcę kilka godzin w nocy (zamiast spać) i wypiszę tylko gdzie i kiedy i do czego ma dostęp ..

Swoją drogą przyjrzę się wszystkim nadawanym do tej pory uprawnieniom i prawdopodobnie to wszystko ujednolicę - kwestia czasu i chęci ..

Ale bardzo proszę Was, żeby mi tu nie wyjeżdżać z tekstami :

Ja nie mam o to pretensji, ale nie lubię ściemniania,

Informuję wszem i wobec: Nie muszę się z niczego tłumaczyć. A jeśli ktoś ma chęć otrzymać wyższe uprawnienia to wybrał najgorszą z możliwych dróg .. Wystarczyło napisać do mnie i już ... A teraz niepotrzebna dyskusja, na którą nie mam ani ochoty ani czasu.

Oczywiście pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę mniej adrenaliny na noc :)

teastudio
23-11-2011, 20:31
Jak chcesz to takich "moderatorów" mogę więcej znaleźć.

oj zwiastun (pozwolilem sobie bezposrednio skierowac, gdyz juz kiedys ze soba rozmwialismy jeszcze z czasow mambo ;), mialem wtedy inny login -bodajze trucksweb), czytajmy ze zrozumieniem - mowil o moderatorach, ktorzy sami ciagneli bezsensowna dyskusje

zwiastun
23-11-2011, 21:17
1. @teakstudio: nie bardzo rozumiem, o o chodzi.
2. @teakstudio, @nikszal: Ze zrozumieniem to ja mogę czytać teksty, w których piszę się wprost, o co chodzi.
3. @Veno. Jak widać, można zapytać bez złośliwości i podtekstów. Rzeczywiście, nie zwróciliśmy uwagi, że w związku z udzieleniem kilku osobom dostępu do specjalnych obszarów forum, otrzymały one również nieplanową możliwość komentowania postów w dziale zleceń. Tak, jak Michał napisał, w wolnym czasie poprawimy.
4. Bezsensowne dyskusje prowadzą na tym forum w różnych momentach różne osoby. Mnie się też w nie zdarza wdawać. Komentarze w dziale zleceń również bywają czasem zbędne. Ale cerberów siedzących na forum 24 godziny na dobę pilnujących poprawności wypowiedzi nie ma, nie było i nie będzie. Gdy ktoś z administratorów uznaje za słuszne, interweniuje. W różny sposób, nie zawsze widoczny na forum.
5. Owszem, na forum są "równi i równiejsi". I gdybyś @nikszal był sprawiedliwy w ocenach, zauważyłbyś już dawno, że jesteś w gronie "równiejszych". Niewątpliwie wolno Ci więcej, niż innym. Podobnie jak innym, którzy się na forum udzielają. Czasy, gdy każdemu było dane równo już dawno minęły, a ja na bezsensowne dyskusje w tej mierze nie mam ochoty.

Tabum
23-11-2011, 22:05
Domyślny

Hmmm to troche dziwne ograniczenie, skoro ewentualny zleceniobiorca nie moze odpisac w temacie, jedynie PW. No i jak to jest ze niektorzy moga odpisac a niektorzy nie ? Rozumiem moderator i admin ale na czym polega wybiorczosc wsrod uzytkownikow ? Pytanie nie jest w zaden sposob zlosliwe i prosze go tak nie odbierac. Pozdrawiam

Veno osobiście, nigdy nie napisałbym swojej oferty w poście. Myślę, że PW czy email podany przez zleceniodawcę to wystarczające sposoby kontaktu. A to, że kilka osób skomentowało zlecenie, no cóż to normalne. Tak czy inaczej, jestem za całkowitym wyłączeniem odpowiedzi w dziale zleceń. Ponieważ:
1. Są niepotrzebne
2. Zaśmiecają forum
3. Odwracają uwagę forumowiczów od ważniejszych tematów
4. Rodzą głupie dyskusje nie na temat. Tak jak ta tutaj

Pzdr
T.

a_m
23-11-2011, 22:10
sensowne komentarze osób z branży dla pseudo-ofert różnych dowcipnisiów są jak najbardziej na miejscu; zamykam