PDA

Zobacz pełną wersję : Podział artykułu na strony i ...czytaj więcej - problem



thomas007
24-11-2011, 10:48
Witam !
Mam zainstalowaną J1.7.3, edytor TinyMCE spolszczony. Nie działa funkcja więcej... przy tworzeniu artykułu, a funkcja ...podziel strone nie ma możliwości wyboru na przewijak, karty tylko strony. Funkcja ...podziel stronę dziala ale tylko gdy uruchamiam jednocześnie opcję ...więcej w danym artykule. Zmieniałem we właściwościach Artykułów oraz dodatku artykuł - podziel stronę i nic. Czy trzeba jeszcze coś dodatkowo włączyć , czy zainstalować, żeby to działało. Stronka na home.pl
PZDR.

nikszal
24-11-2011, 12:55
Obok edytora Tiny jest jeszcze drugi i bardzo dobry edytor JCE. Osobiście po aktualizacji do wersji 1.7.3 nie zauważyłem żadnych problemów z podziałem artykułu na wstęp i rozwinięcie, ale korzystam właśnie z JCE.

Sugeruję sprawdzenie uprawnień do plików i katalogów, bo tam może leżeć źródło problemu.

thomas007
25-11-2011, 12:50
Niestety , po instalacji JCE 2.01.16 też nie mam podziału artykułu na ...zajawkę i czytaj więcej. Gdzie leży problem? proszę o pomoc.PZDR.

---------- Post dodany o 12:50 ---------- Poprzedni post był o 09:26 ----------

Wracając do tematu powyżej sprawdziłem jakie kody html są widoczne.
Po włączeniu opcji ..więcej w podglądzie html mam taki kod
<hr id="system-readmore" />

przy opcji podziel stronę
<hr class="system-pagebreak" />

Czy tak ma on wyglądać , może ktoś podejrzy jak u niego to wygląda:-)

zwiastun
25-11-2011, 13:06
tak to ma wyglądać.

nikszal
25-11-2011, 13:21
Nie czepiaj się kodu tylko odpowiedź jak wygląda sprawa z uprawnieniami do plików i katalogów. Czy wszystkie są na "zielono"?

thomas007
26-11-2011, 17:25
Dziękuje za odpowiedź ale co oznacza , wszystkie są na zielono ? czy chodzi o chmody ? jakich plików , bo troche nie kumam

thomas007
28-11-2011, 08:30
Wracając do tematu, na który nie może mi na razie nikt odpowiedzieć, sprawdziłem ustawienia uprawnień dotyczących artykułów i wszystkie są ustawione "na zielono" bo chyba o to chodziło mojemu przedmówcy. Czekam dalej na jakieś pomysły jak to rozwiązać.PZDR.