PDA

Zobacz pełną wersję : Pliki językowe gdzie szukać dla "send registration"



bapraster
24-11-2011, 15:39
Witam.
Szukam pliku odpowiedzialnego za wyświetlanie ostatniej opcji dla rejestracji nowych użytkowników czyli ostatnie okienko "Send Registration" oraz guzika pod nim "Send Registration" dostępnego tutaj:

http://phoenixbeauty.ie/index.php?page=checkout.index&option=com_virtuemart&Itemid=57&redirected=1&Itemid=57

Przeszukałem wszystkie pliki w administrator/components/com_virtuemart/language ale nie ma tam plików odpowiedzialnych za wyswietlanie tych opcji. Gdzie mogę szukać tych plików?
Pozdrawiam.

Gall Anonim
24-11-2011, 16:05
Albo używa podstawowych plików językowych Joomla albo - definicji językowych z templatki - zdarza się i tak, choć zazwyczaj przy polach specyficznych
Najprościej - ściągnij sobie na lokal katalog językowy cały oraz komponent VM - i daj wyszukiwanie konkretnego tekstu w zawartości plików za pomocą np TC
Pzdr

bapraster
24-11-2011, 17:36
Dzięki wielkie za radę, na pewno skorzystam. Z mojej niewiedzy rodzi się kolejne pytanie. Co to jest TC? i czy może da się tak zrobić za pomocą np DreamWeaver-a?

Gall Anonim
24-11-2011, 18:06
Przepraszam - ale człowiek z reguły uważa że jak sam wie to i inni wiedzą :-)
TC = Total Commander
Użyj skrótu klawiszowego Alt+F7
Ustawiasz katalog w którym ma szukać i w niższej szukajce tekst = myślę że spokojnie Dasz sobie radę.
Pzdr

bapraster
24-11-2011, 20:19
/administrator/components/com_virtuemart/languages/common/english.php znalazłem :) właśnie za pomocą Totala

PS. Znam Total Comander ale po prostu nie skojarzyłem skrótu TC :)
Dzięki serdeczne Gall po raz kolejny ratujesz mi tyłek Szacun :)