PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z każdym jednym zainstalowanym szablonem - home.pl



ess
25-11-2011, 13:53
Otóż mam zainstalowaną joomlę na serwerze w głównym katalogu utworzyłem sobie kolejny katalog i zainstalowalem kolejna joomle z 2 baza danych tylko ze jak wgrywam do niej templatki to zadna nie dziala wyswietla sie tylko tekst bez grafiki jedynie szablon ktory byl z joomla dziala poprawnie. Jakie moga byc przyczyny takiego czegos.


Pozdrawiam i prosze o wyrozumiałość nie wszystko moge zrozumieć.

trzepiz
25-11-2011, 13:54
jaki hosting ? jaka wersja Joomla! ?

Czy wprowadzono zmiany w pliku configuration.php (a dokładniej live_site) ?

ess
25-11-2011, 13:58
home.pl 1.5.24 w pliku dopisalem adres strony + katalog w ktorym zainstalowalem joomle i zapisalem z kodowaniem ASCII

nikszal
25-11-2011, 14:02
Nie mam hostingu na home.pl i nie chcę mieć, ale tam chyba jest wymagany katalog tmp w głównym drzewie katalogów.

trzepiz
25-11-2011, 14:03
Ponieważ ostatnio zacząłem zgłębiać problemy jakie pojawiają się na home.pl Chętnie sprawdzę osobiście ustawienia (jeśli oczywiście jesteś zainteresowany). Potrzebowałbym danych dostępowych do FTP i adres strony ( można mi przesłać na PW )

ess
25-11-2011, 14:33
Nie mam hostingu na home.pl i nie chcę mieć, ale tam chyba jest wymagany katalog tmp w głównym drzewie katalogów.

moze i masz racje bo joomla w katalogu głównym działa bez problemu napisze do home.pl i zobacze co powiedza.